Leírás
A BaByliss 6713DE hajszárító olasz gyártású 2200W-os professzionális AC motorral rendelkezik, mely 110 km/h levegősebességre képes. Erőteljes szárítást biztosít, akár egy szalon hajszárító!
ION funkció: Biztosítja, hogy hajszálaid ne töltődjenek fel, így nem fog szállni, még a frissen mosott hajad sem. Frizurádnak ragyogó hatást kölcsönöz, valamint elősegíti a hajápoló készítmények jótékony hatását. A 2 hő és 2 sebesség beállítás: Így a készülék vékony és vastag szálú hajhoz egyaránt ideális. Zárható hideglevegő gomb: különféle kombinációkat kínál a teljes szárításhoz és a megfelelő hajstílus beállításához.
2200W teljesítményű motor
110 km/h levegősebesség
Egyéb kiegészítők:
- 6x75mm-es koncentrátor fúvóka (szűkítő): a fúvókát a sima hajstílus megteremtésére használhatod segítségül
- nagy méretű diffúzor
- akasztógyűrű
- 2,8m hosszú tápkábel
- könnyen eltávolítható és tisztítható hátsó szűrő
Hajszárító méretei:
- magasság: 278mm
- hossz: 260mm
- szélesség: 90mm
- diffúzorral együtt a hajszárító mérete: 284x278x112mm
- súly: 0,505kg
Feszültség és teljesítmény:
- 230V~50-60Hz /2000W
- 240V~50-60Hz /2200W
Paraméterek
| AC motoros | Igen |
| Diffúzor | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hideg levegő fokozat | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Ionizáló funkció | Igen |
| Kábel hossza | 2.8 m |
| Márka | BaByliss |
| Összecsukható | Nem |
| Sebesség fokozatok száma | 2 |
| Szín | Fekete-Króm |
| Szűkítő | Igen |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Tömeg | 1.05 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
A BaByliss 6713DE hajszárító olasz gyártású 2200W-os professzionális AC motorral rendelkezik, mely 110 km/h levegősebességre képes. Erőteljes szárítást biztosít, akár egy szalon hajszárító!
ION funkció: Biztosítja, hogy hajszálaid ne töltődjenek fel, így nem fog szállni, még a frissen mosott hajad sem. Frizurádnak ragyogó hatást kölcsönöz, valamint elősegíti a hajápoló készítmények jótékony hatását. A 2 hő és 2 sebesség beállítás: Így a készülék vékony és vastag szálú hajhoz egyaránt ideális. Zárható hideglevegő gomb: különféle kombinációkat kínál a teljes szárításhoz és a megfelelő hajstílus beállításához.
2200W teljesítményű motor
110 km/h levegősebesség
Egyéb kiegészítők:
- 6x75mm-es koncentrátor fúvóka (szűkítő): a fúvókát a sima hajstílus megteremtésére használhatod segítségül
- nagy méretű diffúzor
- akasztógyűrű
- 2,8m hosszú tápkábel
- könnyen eltávolítható és tisztítható hátsó szűrő
Hajszárító méretei:
- magasság: 278mm
- hossz: 260mm
- szélesség: 90mm
- diffúzorral együtt a hajszárító mérete: 284x278x112mm
- súly: 0,505kg
Feszültség és teljesítmény:
- 230V~50-60Hz /2000W
- 240V~50-60Hz /2200W
| AC motoros | Igen |
| Diffúzor | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hideg levegő fokozat | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Ionizáló funkció | Igen |
| Kábel hossza | 2.8 m |
| Márka | BaByliss |
| Összecsukható | Nem |
| Sebesség fokozatok száma | 2 |
| Szín | Fekete-Króm |
| Szűkítő | Igen |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Tömeg | 1.05 kg |
