Leírás
A BaByliss E977E Carbon Steel hajvágó egy erőteljes, pehelykönnyű, vezetékes vagy vezeték nélküli módon is működő hajvágógép, mely segítségével bármikor stílusodhoz igazíthatod a hajadat és szakálladat.
Penge típusa: Carbon steel
*A csúcsminőségű karbon acél pengék szuper éles vágási szöggel rendelkeznek, ezáltal a hosszabb vagy vastag szálú hajjal is könnyen megbirkóznak.Penge szélessége: 40mm, eltávolítható és könnyen tisztítható. A készülék mosható.
Használható vezetékes és vezetés nélkül üzemmódban is.
Vezeték nélküli használathoz a teljes feltöltési idő 8 óra, ezt követően 60 percig működő képes a hajvágó.
Vágási hosszok száma: 26 féleképpen szabályozhatod a vágási magasságot.
Válogass kedvedre a 26 féle vágáshossz között 0,5mmtől egészen 26mmig, légy merész, alkosd meg a saját stílusod! Toldó fésűk száma: 2db
A toldófésű könnyen és gyorsan feltehető, így mindig egyszerűen a kívánt méretre állítható a vágáshossz.
A toldófésű két különböző típusúàhajvágó toldófésű és szakállvágó toldófésű
Vágási hossz: 0,5mm 26mm közötti vágáshossz
Egyéb kiegészítők:
- tisztító kefe
- olaj
- keményfedeles tároló doboz
- LED jelzőfény
- elemes trimmelő
TISZTÍTÁS ÉS KARBANTARTÁS
- Kérjük, a termék használata előtt olvassa el a biztonsági előírásokat.
- Az optimális teljesítmény fenntartása érdekében a készüléket minden használat után meg kell tisztítani.
- Kapcsolja ki a készüléket és húzza ki a konnektorból.
- Vegyen le minden vezetőfésűt. Folyó víz alatt öblítse el a vezetőfésűt, és gondosan szárítsa meg, mielőtt elteszi, vagy ismét használja.
- A könnyebb tisztíthatóság érdekében a hajvágógép kések levehetők.
- A tisztító kefe és az olaj segítségével pedig minden használat után ápolhatod a pengéket, ezzel is növelve a vágás közbeni kényelmet és a pengék élettartamát.
FIGYELEM! Mielőtt első alkalommal használja a készüléket, töltse 16 órán keresztül! Helyezze a dugós csatlakozót a készülékbe, és csatlakoztassa az adaptert a konnektorba. Ellenőrizze, hogy a készülék ki vane kapcsolva.
Az akkumulátorok optimális élettartama érdekében a vágógépet körülbelül 6 havonta teljesen le kell meríteni, majd 16 órán át folyamatosan tölteni kell.
Paraméterek
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes és akkumulátoros működés |
| Gyorstöltés | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Hordtáska | Igen |
| Hosszfokozatok | 26 |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Márka | BaByliss |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 25 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 0.5 mm |
| Mosható | Nem |
| Működési idő | 60 perc |
| Nedves használat | Nem |
| Olajozás szükséges | Igen |
| Önélező funkció | Nem |
| Pengék anyaga | Titán |
| Sebesség fokozatok száma | 1 |
| Szakáll vágási lehetőség | Nem |
| Szín | Ezüst-Fekete |
| Tartozék fésűk száma | 2 |
| Töltési idő | 480 perc |
| Tömeg | 0.97 kg |
| Trimmer | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
A BaByliss E977E Carbon Steel hajvágó egy erőteljes, pehelykönnyű, vezetékes vagy vezeték nélküli módon is működő hajvágógép, mely segítségével bármikor stílusodhoz igazíthatod a hajadat és szakálladat.
Penge típusa: Carbon steel
*A csúcsminőségű karbon acél pengék szuper éles vágási szöggel rendelkeznek, ezáltal a hosszabb vagy vastag szálú hajjal is könnyen megbirkóznak.Penge szélessége: 40mm, eltávolítható és könnyen tisztítható. A készülék mosható.
Használható vezetékes és vezetés nélkül üzemmódban is.
Vezeték nélküli használathoz a teljes feltöltési idő 8 óra, ezt követően 60 percig működő képes a hajvágó.
Vágási hosszok száma: 26 féleképpen szabályozhatod a vágási magasságot.
Válogass kedvedre a 26 féle vágáshossz között 0,5mmtől egészen 26mmig, légy merész, alkosd meg a saját stílusod! Toldó fésűk száma: 2db
A toldófésű könnyen és gyorsan feltehető, így mindig egyszerűen a kívánt méretre állítható a vágáshossz.
A toldófésű két különböző típusúàhajvágó toldófésű és szakállvágó toldófésű
Vágási hossz: 0,5mm 26mm közötti vágáshossz
Egyéb kiegészítők:
- tisztító kefe
- olaj
- keményfedeles tároló doboz
- LED jelzőfény
- elemes trimmelő
TISZTÍTÁS ÉS KARBANTARTÁS
- Kérjük, a termék használata előtt olvassa el a biztonsági előírásokat.
- Az optimális teljesítmény fenntartása érdekében a készüléket minden használat után meg kell tisztítani.
- Kapcsolja ki a készüléket és húzza ki a konnektorból.
- Vegyen le minden vezetőfésűt. Folyó víz alatt öblítse el a vezetőfésűt, és gondosan szárítsa meg, mielőtt elteszi, vagy ismét használja.
- A könnyebb tisztíthatóság érdekében a hajvágógép kések levehetők.
- A tisztító kefe és az olaj segítségével pedig minden használat után ápolhatod a pengéket, ezzel is növelve a vágás közbeni kényelmet és a pengék élettartamát.
FIGYELEM! Mielőtt első alkalommal használja a készüléket, töltse 16 órán keresztül! Helyezze a dugós csatlakozót a készülékbe, és csatlakoztassa az adaptert a konnektorba. Ellenőrizze, hogy a készülék ki vane kapcsolva.
Az akkumulátorok optimális élettartama érdekében a vágógépet körülbelül 6 havonta teljesen le kell meríteni, majd 16 órán át folyamatosan tölteni kell.
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes és akkumulátoros működés |
| Gyorstöltés | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Hordtáska | Igen |
| Hosszfokozatok | 26 |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Márka | BaByliss |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 25 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 0.5 mm |
| Mosható | Nem |
| Működési idő | 60 perc |
| Nedves használat | Nem |
| Olajozás szükséges | Igen |
| Önélező funkció | Nem |
| Pengék anyaga | Titán |
| Sebesség fokozatok száma | 1 |
| Szakáll vágási lehetőség | Nem |
| Szín | Ezüst-Fekete |
| Tartozék fésűk száma | 2 |
| Töltési idő | 480 perc |
| Tömeg | 0.97 kg |
| Trimmer | Igen |
