Leírás
Kerámia bevonatos hajvasaló, keskeny simítólapokkal és 2 állítható hőmérséklet fokozattal (200-230°C) a tökéletesen egyenes haj elérése érdekében.
Az állítható feszültségkapcsolónak köszönhetően utazáshoz is ideális társ!
Hajvasaló simító lapjának bevonata: Ceramic
* A kerámia lapnak kiváló a hőelvezetése és hőelosztása így egyenletesen oszlik el a hő a simítólapok felületén. A haj formázása ilyen módon kíméletesebb és tartósabb eredmény érhető el.
- Simítólapok szélessége: 24mm
- A simítólapok hosszúsága: 95mm
A hőmérséklet 2 fokozatban szabályozható: 200-230 °C
Felmelegedési idő: 30 másodperc
Gyors felmelegedésének köszönhetően már 30 mp után használatra kész.
Jellemzők:- kibe kapcsoló gomb
- hőkész állapotjelző
- LED jelzőfény
- hőálló alátét
- állítható feszültség kapcsoló
FIGYELEM! Használat előtt olvassa el a biztonsági előírásokat. Ügyeljen arra, hogy a készülék forró borítása ne érjen a bőréhez, különös tekintettel a szemre, fülre, arcra és nyakra.
Vezeték hossza: 2m (forgó kábel)
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Feszültség állítás | Automatikus |
| Gőzfunkció | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Kábel hossza | 2 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | BaByliss |
| Max. hőmérséklet | 230 °C |
| Min. hőmérséklet | 200 °C |
| Nedves használat | Nem |
| Szín | Fekete-Szürke |
| Teljesítmény | 40 W |
| Tömeg | 0.56 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Kerámia bevonatos hajvasaló, keskeny simítólapokkal és 2 állítható hőmérséklet fokozattal (200-230°C) a tökéletesen egyenes haj elérése érdekében.
Az állítható feszültségkapcsolónak köszönhetően utazáshoz is ideális társ!
Hajvasaló simító lapjának bevonata: Ceramic
* A kerámia lapnak kiváló a hőelvezetése és hőelosztása így egyenletesen oszlik el a hő a simítólapok felületén. A haj formázása ilyen módon kíméletesebb és tartósabb eredmény érhető el.
- Simítólapok szélessége: 24mm
- A simítólapok hosszúsága: 95mm
A hőmérséklet 2 fokozatban szabályozható: 200-230 °C
Felmelegedési idő: 30 másodperc
Gyors felmelegedésének köszönhetően már 30 mp után használatra kész.
Jellemzők:- kibe kapcsoló gomb
- hőkész állapotjelző
- LED jelzőfény
- hőálló alátét
- állítható feszültség kapcsoló
FIGYELEM! Használat előtt olvassa el a biztonsági előírásokat. Ügyeljen arra, hogy a készülék forró borítása ne érjen a bőréhez, különös tekintettel a szemre, fülre, arcra és nyakra.
Vezeték hossza: 2m (forgó kábel)
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Feszültség állítás | Automatikus |
| Gőzfunkció | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Kábel hossza | 2 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | BaByliss |
| Max. hőmérséklet | 230 °C |
| Min. hőmérséklet | 200 °C |
| Nedves használat | Nem |
| Szín | Fekete-Szürke |
| Teljesítmény | 40 W |
| Tömeg | 0.56 kg |
