Leírás
A BaByliss Deep Waves egy szalon teljesítményű hullámvas, amivel könnyedén tudsz létrehozni gyönyörű mély hullámokat.
Hullámvas bevonata: Tourmaline-Ceramic
* A Tourmalin-kerámia bevonat azt jelenti, hogy a készüléken lévő ultrasima felület negatív ionizáló hatású, ellenálló és könnyedén csúszik a hajszálakon. Használatával fényes, puha haj lesz az eredmény.
Hullámvas mérete: A teljes szélesség 6cm amiben összeileszkedik az alsó hullámvas és felső sütőfelület.
A hőmérséklet 3 fokozatban szabályozható: 160,180, 200°C között
Felmelegedési idő: 30 másodperc
Egyéb jellemzők:- kibe kapcsoló gomb
- Automatikus kikapcsolás mód melynek köszönhetően a készülék 60 perc után automatikusan kikapcsol, így, ha bedugva és bekapcsolva felejtette csökkenti az esetleges balesetek kialakulásának esélyét.
- Biztonságos fogó rész, ami hidegen marad és nem melegszik át
- Vezeték hossza: 2,5m (forgó kábel)
- Hőálló alátét
- LED jelzőfény
- Advanced Ceramics ™ fűtési rendszer, amely minden hajtincsen egyenletesen magas hőt tart fenn hajformázás közben
- Hőkész állapotjelző
- Feszültség és teljesítmény 230V~50-60Hz /58W
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia-Turmalin |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Kábel hossza | 2.5 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | BaByliss |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Min. hőmérséklet | 160 °C |
| Nedves használat | Nem |
| Szín | Fekete-RoseGold |
| Teljesítmény | 58 W |
| Töltési idő kijelzés | LED-es |
| Tömeg | 0.89 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
A BaByliss Deep Waves egy szalon teljesítményű hullámvas, amivel könnyedén tudsz létrehozni gyönyörű mély hullámokat.
Hullámvas bevonata: Tourmaline-Ceramic
* A Tourmalin-kerámia bevonat azt jelenti, hogy a készüléken lévő ultrasima felület negatív ionizáló hatású, ellenálló és könnyedén csúszik a hajszálakon. Használatával fényes, puha haj lesz az eredmény.
Hullámvas mérete: A teljes szélesség 6cm amiben összeileszkedik az alsó hullámvas és felső sütőfelület.
A hőmérséklet 3 fokozatban szabályozható: 160,180, 200°C között
Felmelegedési idő: 30 másodperc
Egyéb jellemzők:- kibe kapcsoló gomb
- Automatikus kikapcsolás mód melynek köszönhetően a készülék 60 perc után automatikusan kikapcsol, így, ha bedugva és bekapcsolva felejtette csökkenti az esetleges balesetek kialakulásának esélyét.
- Biztonságos fogó rész, ami hidegen marad és nem melegszik át
- Vezeték hossza: 2,5m (forgó kábel)
- Hőálló alátét
- LED jelzőfény
- Advanced Ceramics ™ fűtési rendszer, amely minden hajtincsen egyenletesen magas hőt tart fenn hajformázás közben
- Hőkész állapotjelző
- Feszültség és teljesítmény 230V~50-60Hz /58W
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia-Turmalin |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Kábel hossza | 2.5 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | BaByliss |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Min. hőmérséklet | 160 °C |
| Nedves használat | Nem |
| Szín | Fekete-RoseGold |
| Teljesítmény | 58 W |
| Töltési idő kijelzés | LED-es |
| Tömeg | 0.89 kg |
