Leírás
Kiváló minőségű, elegáns kivitelezésű kuglóf forma
- Anyaga: kovácsolt alumínium, 3 rétegű márvány bevonat
- Használata egyszerű, a sütemények, sültek nem tapadnak le benne
- Méret: 25 cm
- Mosogatógépben mosható, könnyen tisztítható
- Tapadásmentes bevonat
- Minden károsanyagtól mentes
Paraméterek
| Anyag | Szénacél |
| Átmérő | 25 cm |
| Márka | Berlinger Haus |
| Mélység | 10.5 cm |
| Térfogat | 2.5 l |
| Termékcsalád | Metallic Line Burgundy Edition |
| • Anyaga | szénacél titán tapadásmentes bevonattal |
| • Méret | 25*10,5 cm |
| • Szín | burgundi |
| • Titan tapadásmentes bevonat | |
| • Nehéz acélból készül | |
| • Stílusos | |
| • Elegáns kivitel, metál külső színnel (Funkcionális és stílusos) | |
| • Könnyen tisztítható | |
| • ECO-barát | |
| • PFOA, LEAD, kadmium mentes |
Youtube videók
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Kiváló minőségű, elegáns kivitelezésű kuglóf forma
- Anyaga: kovácsolt alumínium, 3 rétegű márvány bevonat
- Használata egyszerű, a sütemények, sültek nem tapadnak le benne
- Méret: 25 cm
- Mosogatógépben mosható, könnyen tisztítható
- Tapadásmentes bevonat
- Minden károsanyagtól mentes
| Anyag | Szénacél |
| Átmérő | 25 cm |
| Márka | Berlinger Haus |
| Mélység | 10.5 cm |
| Térfogat | 2.5 l |
| Termékcsalád | Metallic Line Burgundy Edition |
| • Anyaga | szénacél titán tapadásmentes bevonattal |
| • Méret | 25*10,5 cm |
| • Szín | burgundi |
| • Titan tapadásmentes bevonat | |
| • Nehéz acélból készül | |
| • Stílusos | |
| • Elegáns kivitel, metál külső színnel (Funkcionális és stílusos) | |
| • Könnyen tisztítható | |
| • ECO-barát | |
| • PFOA, LEAD, kadmium mentes |
