Leírás
Berlinger Haus BH1965 Tejforraló fazék márvány bevonattal 1,2 liter Metallic Line Burgundy Edition
- Igényes, modern kivitelezésű tejforraló fazék márvány bevonattal
- Anyaga: kovácsolt alumínium, márvány bevonat
- Könnyen tisztítható, mosogatógépben is mosható
- Űrtartalma: 1,2 liter
- Méret: átmérő: 12 cm
- Praktikus ergonómikus fogó
Paraméterek
| Anyag | Kovácsolt alumínium |
| Átmérő | 12 cm |
| Márka | Berlinger Haus |
| Térfogat | 1.2 l |
| Termékcsalád | Metallic Line Burgundy Edition |
| Űrtartalom | 1.2 l |
| • Anyaga | alumínium márvány bevonattal |
| • Mérete | 12 cm |
| • Térfogat | 1,2 L |
| • Szín | burgundi |
| • 3 rétegű márvány bevonat | |
| • Ergonomikus puha tapintású fogantyú | |
| • Modern metál színű bevonat | |
| • Stílusos | |
| • Öko-barát | |
| • PFOA, LEAD, kadmium mentes |
Youtube videók
Vélemények
Leírás és Paraméterek
Berlinger Haus BH1965 Tejforraló fazék márvány bevonattal 1,2 liter Metallic Line Burgundy Edition
- Igényes, modern kivitelezésű tejforraló fazék márvány bevonattal
- Anyaga: kovácsolt alumínium, márvány bevonat
- Könnyen tisztítható, mosogatógépben is mosható
- Űrtartalma: 1,2 liter
- Méret: átmérő: 12 cm
- Praktikus ergonómikus fogó
| Anyag | Kovácsolt alumínium |
| Átmérő | 12 cm |
| Márka | Berlinger Haus |
| Térfogat | 1.2 l |
| Termékcsalád | Metallic Line Burgundy Edition |
| Űrtartalom | 1.2 l |
| • Anyaga | alumínium márvány bevonattal |
| • Mérete | 12 cm |
| • Térfogat | 1,2 L |
| • Szín | burgundi |
| • 3 rétegű márvány bevonat | |
| • Ergonomikus puha tapintású fogantyú | |
| • Modern metál színű bevonat | |
| • Stílusos | |
| • Öko-barát | |
| • PFOA, LEAD, kadmium mentes |
