Leírás
Ha igazán hasznos társat keresel a konyhádban, a Berlinger Haus konyhai kiegészítőinek segítségével megkönnyítheted és felgyorsíthatod a konyhai folyamatokat.
- Elegáns üvegtest mérési skálával
- Kék led lámpa
- Vezeték nélküli
- Beépített hálószűrő
- Automatikus kikapcsolás
- Stílusos
- Anyaga: rozsdamentes acél és boroszilikát üveg fedél
- Kapacitás: 1,7 l
- Feszültség: 220-240V, 50/ 60 Hz
- Teljesítmény: 1850-2200 W
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Márka | Berlinger Haus |
| Szín | Burgundi |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Tömeg | 0.8 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 1.7 l |
| Vezeték nélküli | Igen |
| • Anyaga | rozsdamentes acél és boroszilikát üveg fedél |
| • Kapacitás | 1,7 l |
| • Feszültség | 220-240V, 50/ 60 Hz |
| • Teljesítmény | 1850-2200 W |
| • Szín | burgundi |
| • 360 ° -os forgótalp, könnyen használható | |
| • Magas boroszilikát üvegtesttel, tartós és foltálló | |
| • Rejtett rozsdamentes acél fűtőelem | |
| • Száraz forralás elleni védelem | |
| • Automatikusan kikapcsol, ha forr a víz | |
| • Kék led lámpa |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Ha igazán hasznos társat keresel a konyhádban, a Berlinger Haus konyhai kiegészítőinek segítségével megkönnyítheted és felgyorsíthatod a konyhai folyamatokat.
- Elegáns üvegtest mérési skálával
- Kék led lámpa
- Vezeték nélküli
- Beépített hálószűrő
- Automatikus kikapcsolás
- Stílusos
- Anyaga: rozsdamentes acél és boroszilikát üveg fedél
- Kapacitás: 1,7 l
- Feszültség: 220-240V, 50/ 60 Hz
- Teljesítmény: 1850-2200 W
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Márka | Berlinger Haus |
| Szín | Burgundi |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Tömeg | 0.8 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 1.7 l |
| Vezeték nélküli | Igen |
| • Anyaga | rozsdamentes acél és boroszilikát üveg fedél |
| • Kapacitás | 1,7 l |
| • Feszültség | 220-240V, 50/ 60 Hz |
| • Teljesítmény | 1850-2200 W |
| • Szín | burgundi |
| • 360 ° -os forgótalp, könnyen használható | |
| • Magas boroszilikát üvegtesttel, tartós és foltálló | |
| • Rejtett rozsdamentes acél fűtőelem | |
| • Száraz forralás elleni védelem | |
| • Automatikusan kikapcsol, ha forr a víz | |
| • Kék led lámpa |
Hasonló termékek
Sencor SWK 1226GD Rozsdamentes acél Vízforraló, 1.2 L, 2150 W, 360°-os STRIX középcsatlakozó, Arany
Cikkszám: SENCORSWK1226GD
13.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SWK 1227CH Rozsdamentes acél Vízforraló, 1.2 L, 2150 W, 360°-os STRIX középcsatlakozó, Pezsgő
Cikkszám: SENCORSWK1227CH
13.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SWK 1228BK Rozsdamentes acél Vízforraló, 1.2 L, 2150 W, 360°-os STRIX középcsatlakozó, Fekete
Cikkszám: SENCORSWK1228BK
13.880 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SWK 2195VT Üveg Vízforraló, 2 L , 2200 W, 360°-os STRIX középcsatlakozó, Hőmérséklettő függő belső LED világítás, Lila
Cikkszám: SENCORSWK2195VT
14.290 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SWK 2196YL Üveg Vízforraló, 2 L , 2200 W, 360°-os STRIX középcsatlakozó, Hőmérséklettő függő belső LED világítás, Sárga
Cikkszám: SENCORSWK2196YL
14.290 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SWK 2197GG Üveg Vízforraló, 2 L , 2200 W, 360°-os STRIX középcsatlakozó, Hőmérséklettő függő belső LED világítás, Sötétzöld
Cikkszám: SENCORSWK2197GG
14.290 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SWK 2198RS Üveg Vízforraló, 2 L , 2200 W, 360°-os STRIX középcsatlakozó, Hőmérséklettő függő belső LED világítás, Rózsaszín
Cikkszám: SENCORSWK2198RS
14.290 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SWK 2194RD Üveg Vízforraló, 2 L , 2200 W, 360°-os STRIX középcsatlakozó, Hőmérséklettő függő belső LED világítás, Piros
Cikkszám: SENCORSWK2194RD
14.290 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
