Leírás
Leírás
A Berlinger Haus Black Silver Collection turmixgép műanyag házzal, üveg kancsóval és rozsdamentes acél pengével.
Turmix italok, levesek, krémek, szószok, pépek, smoothie-k készítésére, jégkocka aprítására használható.
Két sebességes működés, pulzáló móddal, turbó funkcióval.
- Jégtörő funkció.
- Üvegből készült, 1,5 liter kapacitású levehető kancsó mérőskálával.
- Csúszásgátló talp.
- Elegáns kivitel
- Teljesítmény: 600 W, 220-240 V, 50-60 Hz
- Űrtartalom: 1,5 liter.
- Szín: fekete/ezüst
- Erős üvegkancsó
- 2 sebesség és impulzus funkció
- Csúszásgátló alj
- 4 rozsdamentes acél penge
Adatok
-
Alapadatok
-
Szín
- Fekete-Ezüst
-
-
Fizikai jellemzők
-
Nettó súly
- 3,32 kg
-
Szélesség (max.)
- 19 cm
-
Magasság (max.)
- 43,5 cm
-
Mélység (max.)
- 19 cm
-
Paraméterek
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Jégaprítás | Igen |
| Magasság | 43.5 cm |
| Márka | Berlinger Haus |
| Mélység | 19 cm |
| Szélesség | 19 cm |
| Szín | Fekete-Ezüst |
| Teljesítmény | 600 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 3.32 kg |
| Turbo gomb | Igen |
| Űrtartalom | 1.5 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Leírás
A Berlinger Haus Black Silver Collection turmixgép műanyag házzal, üveg kancsóval és rozsdamentes acél pengével.
Turmix italok, levesek, krémek, szószok, pépek, smoothie-k készítésére, jégkocka aprítására használható.
Két sebességes működés, pulzáló móddal, turbó funkcióval.
- Jégtörő funkció.
- Üvegből készült, 1,5 liter kapacitású levehető kancsó mérőskálával.
- Csúszásgátló talp.
- Elegáns kivitel
- Teljesítmény: 600 W, 220-240 V, 50-60 Hz
- Űrtartalom: 1,5 liter.
- Szín: fekete/ezüst
- Erős üvegkancsó
- 2 sebesség és impulzus funkció
- Csúszásgátló alj
- 4 rozsdamentes acél penge
Adatok
-
Alapadatok
-
Szín
- Fekete-Ezüst
-
-
Fizikai jellemzők
-
Nettó súly
- 3,32 kg
-
Szélesség (max.)
- 19 cm
-
Magasság (max.)
- 43,5 cm
-
Mélység (max.)
- 19 cm
-
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Jégaprítás | Igen |
| Magasság | 43.5 cm |
| Márka | Berlinger Haus |
| Mélység | 19 cm |
| Szélesség | 19 cm |
| Szín | Fekete-Ezüst |
| Teljesítmény | 600 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 3.32 kg |
| Turbo gomb | Igen |
| Űrtartalom | 1.5 l |
