Leírás
Általános
Beépíthetőség: Szabadonálló
Beépítési mód: Szabadonálló készülék aláépíthető funkcióval
Készülék színe: Ujjlenyomatmentes, szálcsiszolt
Kezelőpanel színe / anyaga: Nemeascél színű, festett
Levehető munkalap: Igen
VarioHinge - csúszózsanér: Nem
Állítható lábazat: nincs
Energiahatékonysági osztály (2010/30/EC): D
Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás: 46 dB(A) re 1pW
Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátási osztály: C
Energy consumption per cycle of the eco programme: 0,849 kWh
Az eco program vízfogyasztása: 9,0 l
A program időtartama: 4:30 h
Energiafogyasztás 100 eco program ciklus esetén: 85 kWh
Névleges kapacitás: 14
Programok listája: Automata 45-65°C, Csendes, eco, Egyedi program, Intenzív, Quick L
Kiegészítő funkciók: Extra száraz, Gép ápolás program, Távoli indítás, VarioSpeed Plus
AquaStop vízvédelem garanciával: Igen
Szárítási mód: Hőcserélő
3. fiók: VarioDrawer, evőeszköztartó fiók
rackMatic: Igen
Belső tér anyaga: Műanyag
Méret és súly
A készülék méretei (szé x mé): 845 x 600 x 600 mm
Mélység 90 fokban nyitott ajtóval: 1 155 mm
Nettó súly: 50,4 kg
Kényelem
Program-lefutás jelzés: Hátralévő idő kijelzője elöl, Vízcsatlakozás
OpenAssist ajtónyitó szenzor: Nem
TimeLight kijelző: Nem
InfoLight: Nincs
sideLight: Nem
emotionLight: Nem
EmotionLight Pro: Nem
Tisztítási technológia és Szenzorok
Precíz üvegvédelem: Nem
EcoSilence Drive - hatékony és csendes motor: Igen
Aqua- és töltöttségszenzor: Igen
Vízkezelési rendszer: Nem
Mosószer észlelés: Igen
Hálózati funkciók
Home Connect: Igen
Home Connect funkciók: Távfelügyelet és -vezérlés
Készenléti energiafogyasztás (hálózatba kapcsolt): 2,0 W
Készenlét ideje hálózati kapcsolatban: 2,0 perc
Biztonság
AquaStop vízvédelem garanciával: Igen
Gyerekzár: Gombfelfüggesztés
Paraméterek
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Ciklusonkénti vízfogyasztás | 9 l |
| Energiafogyasztás | 85 kWh/100 ciklus |
| Energiahatékonysági osztály | D |
| Keskeny kivitel | Nem |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 84.5 cm |
| Márka | Bosch |
| Mélység | 60 cm |
| Mosogatási hőmérsékletek száma | 6 |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Terítékek száma | 14 |
| Tömeg | 50 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Zajszint | 46 dB |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Terítékek száma | 14 |
| Energiaosztály (A-G) | D |
| Energiafelhasználás 100 ciklus alatt | 85 kWh |
| Vízfogyasztás | 9 liter |
| Programok száma | 6 |
| Automata program | Van |
| Intenziv program | Van |
| Aquastop | Van |
| Késleltetett indítás | Van |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 84.5 cm |
| Mélység | 60 cm |
| Kijelző | Van |
| Maradékidő kijelzés | Van |
| Zajszint | 46 dB |
| Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztály | C |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Általános
Beépíthetőség: Szabadonálló
Beépítési mód: Szabadonálló készülék aláépíthető funkcióval
Készülék színe: Ujjlenyomatmentes, szálcsiszolt
Kezelőpanel színe / anyaga: Nemeascél színű, festett
Levehető munkalap: Igen
VarioHinge - csúszózsanér: Nem
Állítható lábazat: nincs
Energiahatékonysági osztály (2010/30/EC): D
Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás: 46 dB(A) re 1pW
Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátási osztály: C
Energy consumption per cycle of the eco programme: 0,849 kWh
Az eco program vízfogyasztása: 9,0 l
A program időtartama: 4:30 h
Energiafogyasztás 100 eco program ciklus esetén: 85 kWh
Névleges kapacitás: 14
Programok listája: Automata 45-65°C, Csendes, eco, Egyedi program, Intenzív, Quick L
Kiegészítő funkciók: Extra száraz, Gép ápolás program, Távoli indítás, VarioSpeed Plus
AquaStop vízvédelem garanciával: Igen
Szárítási mód: Hőcserélő
3. fiók: VarioDrawer, evőeszköztartó fiók
rackMatic: Igen
Belső tér anyaga: Műanyag
Méret és súly
A készülék méretei (szé x mé): 845 x 600 x 600 mm
Mélység 90 fokban nyitott ajtóval: 1 155 mm
Nettó súly: 50,4 kg
Kényelem
Program-lefutás jelzés: Hátralévő idő kijelzője elöl, Vízcsatlakozás
OpenAssist ajtónyitó szenzor: Nem
TimeLight kijelző: Nem
InfoLight: Nincs
sideLight: Nem
emotionLight: Nem
EmotionLight Pro: Nem
Tisztítási technológia és Szenzorok
Precíz üvegvédelem: Nem
EcoSilence Drive - hatékony és csendes motor: Igen
Aqua- és töltöttségszenzor: Igen
Vízkezelési rendszer: Nem
Mosószer észlelés: Igen
Hálózati funkciók
Home Connect: Igen
Home Connect funkciók: Távfelügyelet és -vezérlés
Készenléti energiafogyasztás (hálózatba kapcsolt): 2,0 W
Készenlét ideje hálózati kapcsolatban: 2,0 perc
Biztonság
AquaStop vízvédelem garanciával: Igen
Gyerekzár: Gombfelfüggesztés
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Ciklusonkénti vízfogyasztás | 9 l |
| Energiafogyasztás | 85 kWh/100 ciklus |
| Energiahatékonysági osztály | D |
| Keskeny kivitel | Nem |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 84.5 cm |
| Márka | Bosch |
| Mélység | 60 cm |
| Mosogatási hőmérsékletek száma | 6 |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Terítékek száma | 14 |
| Tömeg | 50 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Zajszint | 46 dB |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Terítékek száma | 14 |
| Energiaosztály (A-G) | D |
| Energiafelhasználás 100 ciklus alatt | 85 kWh |
| Vízfogyasztás | 9 liter |
| Programok száma | 6 |
| Automata program | Van |
| Intenziv program | Van |
| Aquastop | Van |
| Késleltetett indítás | Van |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 84.5 cm |
| Mélység | 60 cm |
| Kijelző | Van |
| Maradékidő kijelzés | Van |
| Zajszint | 46 dB |
| Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztály | C |
