Leírás
Leírás
Hőszivattyús kondenzációs szárítógép - Serie4 - 7kg - A++ - Fekete-fehér ajtó - EasyClean kondenzátor - TouchControl kijelző Választható szárítási fok - Vasaláskönnyítés - Kímélő szárítás - Időzíthető - Energia: 212 kWh / év
Adatok
-
Alapadatok
-
Elhelyezés
- Szabadonálló
-
Kialakítás
- Hőszivattyús
-
-
Technikai paraméterek
-
Energiaosztály
- A++
-
Szárítási hatékonyság
- B
-
Max. ruhatöltet
- 7,0 Kg
-
Energiafogyasztás
- 212,00 kWh
-
Zajszint
- 65 dB
-
-
Funkció(k)
-
Programok
- Pamut
- Kímélő
- Gyapjú
- Törölközők
- Sport program
- Ing program
- Finom anyagok
- Selyem
-
-
Fizikai jellemzők
-
Szélesség (max.)
-
- 59,8 cm
-
Magasság (max.)
- 84,2 cm
-
Mélység (max.)
- 61,3 cm
-
-
Egyéb adatok
-
Egyéb
- Jobboldali ajtónyitás
- Hőszivattyús
- Gyermekzár
- Gyűrődésgátló
- AutoDry
- LED kijelző
- Maradékidő kijelzés
-
Paraméterek
| Ajtónyitás iránya | Jobb |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | A |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 212 KWh/év |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 84.2 cm |
| Márka | Bosch |
| Mélység | 61.3 cm |
| Mosó és szárítógép tulajdonság | Gyűrődésgátló |
| Szárítási program | Kímélő |
| Szárítási programok száma | 8 |
| Szélesség | 59 cm |
| Szín | Fekete-Fehér |
| Töltet kapacitás | 7 kg |
| Zajszint | 65 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Leírás
Hőszivattyús kondenzációs szárítógép - Serie4 - 7kg - A++ - Fekete-fehér ajtó - EasyClean kondenzátor - TouchControl kijelző Választható szárítási fok - Vasaláskönnyítés - Kímélő szárítás - Időzíthető - Energia: 212 kWh / év
Adatok
-
Alapadatok
-
Elhelyezés
- Szabadonálló
-
Kialakítás
- Hőszivattyús
-
-
Technikai paraméterek
-
Energiaosztály
- A++
-
Szárítási hatékonyság
- B
-
Max. ruhatöltet
- 7,0 Kg
-
Energiafogyasztás
- 212,00 kWh
-
Zajszint
- 65 dB
-
-
Funkció(k)
-
Programok
- Pamut
- Kímélő
- Gyapjú
- Törölközők
- Sport program
- Ing program
- Finom anyagok
- Selyem
-
-
Fizikai jellemzők
-
Szélesség (max.)
-
- 59,8 cm
-
Magasság (max.)
- 84,2 cm
-
Mélység (max.)
- 61,3 cm
-
-
Egyéb adatok
-
Egyéb
- Jobboldali ajtónyitás
- Hőszivattyús
- Gyermekzár
- Gyűrődésgátló
- AutoDry
- LED kijelző
- Maradékidő kijelzés
-
| Ajtónyitás iránya | Jobb |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | A |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 212 KWh/év |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 84.2 cm |
| Márka | Bosch |
| Mélység | 61.3 cm |
| Mosó és szárítógép tulajdonság | Gyűrődésgátló |
| Szárítási program | Kímélő |
| Szárítási programok száma | 8 |
| Szélesség | 59 cm |
| Szín | Fekete-Fehér |
| Töltet kapacitás | 7 kg |
| Zajszint | 65 dB |
