Leírás
LEÍRÁS:
- Kenyérkiemelő
- A kis kenyérdarab is könnyedén kiemelhető
- Intelligens hőfokszabályozó
- Konzisztens hőfok sokszori használat után is
- Barnaság fokozat
- 8 különböző hőmérséklet fokozat
- 3-in1 barnító gomb
- Újramelegítés, kiolvasztás, barnítás egy gombnyomásra
Ház anyaga
Műanyag
Zsemlemelegítő
Igen
Hidegfalú
Nem
Morzsatálca
Igen
Alapadatok
Kimeneti teljesítmény
900 W
Sütési kapacitás
2 szelet
Biztonsági kikapcsolás
Igen
Automatikus szeletkiemelés
Igen
Olvasztási funkció
Igen
Automata középre helyezés
Igen
Alap szín
Fehér
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 8 |
| Kiolvasztás | Igen |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Szeletek száma | 2 |
| Teljesítmény | 900 W |
| Tömeg | 2 kg |
| Zsemlemelegítő rács | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
- Kenyérkiemelő
- A kis kenyérdarab is könnyedén kiemelhető
- Intelligens hőfokszabályozó
- Konzisztens hőfok sokszori használat után is
- Barnaság fokozat
- 8 különböző hőmérséklet fokozat
- 3-in1 barnító gomb
- Újramelegítés, kiolvasztás, barnítás egy gombnyomásra
Ház anyaga
Műanyag
Zsemlemelegítő
Igen
Hidegfalú
Nem
Morzsatálca
Igen
Alapadatok
Kimeneti teljesítmény
900 W
Sütési kapacitás
2 szelet
Biztonsági kikapcsolás
Igen
Automatikus szeletkiemelés
Igen
Olvasztási funkció
Igen
Automata középre helyezés
Igen
Alap szín
Fehér
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 8 |
| Kiolvasztás | Igen |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Szeletek száma | 2 |
| Teljesítmény | 900 W |
| Tömeg | 2 kg |
| Zsemlemelegítő rács | Igen |
