Leírás
LEÍRÁS:
Braun MQ7045X MultiQuick 7 5in1-ben Botmixer
- 1000 W teljesítmény,
- mosogatógépben mosható tartozékok
- folyamatos sebességvezérlés a gomb nyomvatartásával,
- jégtörés,
- vágás,
- habverés
- mixelés,
- 2 penge,
- aprító+aprítóedény,
- keverőedény,
- habverő
- keskeny keverőrúd
- rozsdamentes acél keverőszár
Fizikai jellemzők:
- Szélesség (max.): 6 cm
- Magasság (max.) : 20.8 cm
- Mélység (max.): 6 cm
- Kábel hossza: 120 cm
Paraméterek
| Aprító tartozék | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Jégaprítás | Igen |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Magasság | 20.8 cm |
| Mélység | 6 cm |
| Mérőedény | Igen |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szélesség | 6 cm |
| Szín | Ezüst-Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1000 W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Braun MQ7045X MultiQuick 7 5in1-ben Botmixer
- 1000 W teljesítmény,
- mosogatógépben mosható tartozékok
- folyamatos sebességvezérlés a gomb nyomvatartásával,
- jégtörés,
- vágás,
- habverés
- mixelés,
- 2 penge,
- aprító+aprítóedény,
- keverőedény,
- habverő
- keskeny keverőrúd
- rozsdamentes acél keverőszár
Fizikai jellemzők:
- Szélesség (max.): 6 cm
- Magasság (max.) : 20.8 cm
- Mélység (max.): 6 cm
- Kábel hossza: 120 cm
| Aprító tartozék | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Jégaprítás | Igen |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Magasság | 20.8 cm |
| Mélység | 6 cm |
| Mérőedény | Igen |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szélesség | 6 cm |
| Szín | Ezüst-Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1000 W |
Hasonló termékek
Braun MQ7025X MultiQuick 7 3in1-ben Botmixer szett, 1000W, Fekete-Ezüst
Cikkszám: BRAMQ7025X
32.990 Ft
Gyártó: Braun
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Philco PHHB 6625 botmixer, Prémium eloxált alumínium ház, 4 késes penge, 2 fokozat, Turbó mód,1000W, Rozsdamentes acél
Cikkszám: PHIPHHB6625
30.990 Ft
Gyártó: Philco
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Philco PHHB 6620 Botmixer, 800W, 4 pengés mixelő fej, Turbó mód, Intelligens sebességszabályozás, LED működésjelző, Szürke-Fehér
Cikkszám: PHIPHHB6620
28.990 Ft
Gyártó: Philco
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
SENCOR SHB 6301WH Botmixer 4 az 1-ben, Rozsdamentes acél, 1200 W, 500 és 800 ml-es edényekkel, tejhabosítóval, Fehér
Cikkszám: SENCORSHB6301WH
27.350 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
PHILCO PHHB 6615 Botmixer szett, 1200W, 600 ml mixelő és 500 ml aprító edény, Tejhabosító, Ballonos habverő, Rúdmixer fej, Fekete-Ezüst
Cikkszám: PHIPHHB6615
20.990 Ft
Gyártó: Philco
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SHB 4461GR-EUE3 Botmixer szett, 1000W, 500- és 700ml-es edényekkel, Zöld
Cikkszám: SENCORSHB4461GREUE3
19.550 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SHB 4462BL-EUE3 Botmixer szett, 1000W, 500- és 700ml-es edényekkel, Kék
Cikkszám: SENCORSHB4462BLEUE3
19.550 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SHB 4463OR-EUE3 Botmixer szett, 1000W, 500- és 700ml-es edényekkel, Narancssárga
Cikkszám: SENCORSHB4463OREUE3
19.550 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
