Leírás
| Szendvics sütés | Igen |
| Teljesítmény | 800 W |
| Tapadásmentes sütőlap | Van |
| Hidegfalú burkolat | Nincs |
| Mosható lapok | Nem |
| Cserélhető lapok | Nem |
| Hőfokszabályzó | Nincs |
Daewoo melegszendvicssütő (DSM9743) . 2 szeletes, teljesítménye 700-800 W (220-240 V/50-60 Hz). Gépháza rozsdamentes acélbólkészült, sütőfelülete tapadásmentes bevonatú. Készenléti-üzemi jelzőfénnyel rendelkezik. A szendvicssütőt automatikus hőmérséklet szabályozás, csúszásmentes talpak jellemzik.
Paraméterek
| Bevonat anyaga | Tapadásmentes |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Magasság | 26 cm |
| Márka | Daewoo |
| Mélység | 12 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| Szeletek száma | 2 |
| Szín | Fekete-Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Tömeg | 1.5 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
| Szendvics sütés | Igen |
| Teljesítmény | 800 W |
| Tapadásmentes sütőlap | Van |
| Hidegfalú burkolat | Nincs |
| Mosható lapok | Nem |
| Cserélhető lapok | Nem |
| Hőfokszabályzó | Nincs |
Daewoo melegszendvicssütő (DSM9743) . 2 szeletes, teljesítménye 700-800 W (220-240 V/50-60 Hz). Gépháza rozsdamentes acélbólkészült, sütőfelülete tapadásmentes bevonatú. Készenléti-üzemi jelzőfénnyel rendelkezik. A szendvicssütőt automatikus hőmérséklet szabályozás, csúszásmentes talpak jellemzik.
| Bevonat anyaga | Tapadásmentes |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Magasság | 26 cm |
| Márka | Daewoo |
| Mélység | 12 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| Szeletek száma | 2 |
| Szín | Fekete-Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Tömeg | 1.5 kg |
