Leírás
Delimano Elektromos sütő-főző edény, 2000 W, 4 liter, 4 az 1-ben, 12 fokozat, 40-300 ͦC sütési hőmérséklet
Ez a kompakt és rendkívül sokoldalú 4 az 1-ben Delimano Four Season tűzhely helytakarékos csoda. Főzőlapjai és edényei sokféle étel elkészítését teszik lehetővé, a grillezéstől a párolásig. Infravörös technológiával és 12 állítható fűtési lehetőséggel 300 °C-ig, amelyek minden alkalommal teljes körű főzési vezérlést biztosítanak.
- Üzemi hőmérséklet: 40-300 ͦC
- Teljesítmény: 2000 W
- Ürtartalom: 4 L
- Típus: elektromos tűzhely
- Márka: Delimano
Paraméterek
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Grill funkció | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Magasság | 33 cm |
| Márka | Delimano |
| Max. hőmérséklet | 300 °C |
| Mélység | 18 cm |
| Min. hőmérséklet | 40 °C |
| Szélesség | 30 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tömeg | 4.3 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Delimano Elektromos sütő-főző edény, 2000 W, 4 liter, 4 az 1-ben, 12 fokozat, 40-300 ͦC sütési hőmérséklet
Ez a kompakt és rendkívül sokoldalú 4 az 1-ben Delimano Four Season tűzhely helytakarékos csoda. Főzőlapjai és edényei sokféle étel elkészítését teszik lehetővé, a grillezéstől a párolásig. Infravörös technológiával és 12 állítható fűtési lehetőséggel 300 °C-ig, amelyek minden alkalommal teljes körű főzési vezérlést biztosítanak.
- Üzemi hőmérséklet: 40-300 ͦC
- Teljesítmény: 2000 W
- Ürtartalom: 4 L
- Típus: elektromos tűzhely
- Márka: Delimano
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Grill funkció | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Magasság | 33 cm |
| Márka | Delimano |
| Max. hőmérséklet | 300 °C |
| Mélység | 18 cm |
| Min. hőmérséklet | 40 °C |
| Szélesség | 30 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tömeg | 4.3 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
