Leírás
Anyaga: préselt alumínium
Bevonat: kerámia-márvány bevonat, tapadásmentes bevonat, PFOA mentes
A könnyű kialakítás kiváló hővezető képességet biztosít
Ellenáll a karcolásnak és a magas hőmérsékletnek
Fogantyú Soft touch bevonattal
Levehető szilikon perem, könnyen tisztítható
Edzett üvegből készült fedők gőznyílással
Minden típusú tűzhelyhez alkalmas, beleértve az indukciót is
A készlet tartalma:
serpenyő fedővel, átmérője 16 cm, űrtartalma 1,3 l
edény fedővel, átmérője 20cm, űrtartalma 2,6l
edény fedővel, átmérője 24cm, űrtartalma 4,5l
edény fedővel átmérője 28cm, űrtartalma 6,7l
mély serpenyő fedővel, átmérője 24 cm, űrtartalma 1,9 l
2x védő fogantyúburkolatok
Paraméterek
| Anyag | Alumínium |
| Márka | Edenberg |
| Tömeg | 7.25 kg |
| A készlet tartalma | |
| • serpenyő fedővel | átmérője 16 cm, űrtartalma 1,3 l |
| • edény fedővel | átmérője 20cm, űrtartalma 2,6 l |
| • edény fedővel | átmérője 24cm, űrtartalma 4,5 l |
| • edény fedővel | átmérője 28cm, űrtartalma 6,7 l |
| • mély serpenyő fedővel | átmérője 24 cm, űrtartalma 1,9 l |
| • 2x védő fogantyúburkolatok |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Anyaga: préselt alumínium
Bevonat: kerámia-márvány bevonat, tapadásmentes bevonat, PFOA mentes
A könnyű kialakítás kiváló hővezető képességet biztosít
Ellenáll a karcolásnak és a magas hőmérsékletnek
Fogantyú Soft touch bevonattal
Levehető szilikon perem, könnyen tisztítható
Edzett üvegből készült fedők gőznyílással
Minden típusú tűzhelyhez alkalmas, beleértve az indukciót is
A készlet tartalma:
serpenyő fedővel, átmérője 16 cm, űrtartalma 1,3 l
edény fedővel, átmérője 20cm, űrtartalma 2,6l
edény fedővel, átmérője 24cm, űrtartalma 4,5l
edény fedővel átmérője 28cm, űrtartalma 6,7l
mély serpenyő fedővel, átmérője 24 cm, űrtartalma 1,9 l
2x védő fogantyúburkolatok
| Anyag | Alumínium |
| Márka | Edenberg |
| Tömeg | 7.25 kg |
| A készlet tartalma | |
| • serpenyő fedővel | átmérője 16 cm, űrtartalma 1,3 l |
| • edény fedővel | átmérője 20cm, űrtartalma 2,6 l |
| • edény fedővel | átmérője 24cm, űrtartalma 4,5 l |
| • edény fedővel | átmérője 28cm, űrtartalma 6,7 l |
| • mély serpenyő fedővel | átmérője 24 cm, űrtartalma 1,9 l |
| • 2x védő fogantyúburkolatok |
