Leírás
Anyaga: szénacél
Ergonomikus fogantyúk
Egy darab acélból készült
Praktikus mágneses blokk
A készlet tartalma /pengehossz:
-szakácskés 20cm
- 20 cm-es kenyérvágó kés
- használati kés 20cm
- használati kés 12cm
- vágókés 9 cm
-állvány/mágneses blokk
Teljes magasság 30 cm
Paraméterek
| Anyag | Szénacél |
| Magasság | 30 cm |
| Márka | Edenberg |
| Tömeg | 1.8 kg |
| A készlet tartalma /pengehossz | |
| • szakácskés | 20 cm |
| • kenyérvágó kés | 20 cm |
| • használati kés | 20 cm |
| • használati kés | 12 cm |
| • vágókés | 9 cm |
| • Teljes magasság | 30 cm |
| • állvány/mágneses blokk |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Anyaga: szénacél
Ergonomikus fogantyúk
Egy darab acélból készült
Praktikus mágneses blokk
A készlet tartalma /pengehossz:
-szakácskés 20cm
- 20 cm-es kenyérvágó kés
- használati kés 20cm
- használati kés 12cm
- vágókés 9 cm
-állvány/mágneses blokk
Teljes magasság 30 cm
| Anyag | Szénacél |
| Magasság | 30 cm |
| Márka | Edenberg |
| Tömeg | 1.8 kg |
| A készlet tartalma /pengehossz | |
| • szakácskés | 20 cm |
| • kenyérvágó kés | 20 cm |
| • használati kés | 20 cm |
| • használati kés | 12 cm |
| • vágókés | 9 cm |
| • Teljes magasság | 30 cm |
| • állvány/mágneses blokk |
