Leírás
Termék adatlapja
Electrolux EEM48320L
| Kialakítás |
Beépíthető |
| Terítékek száma |
14 |
| Energia | |
| Energiaosztály (A-G) |
D |
| Energiafelhasználás 100 ciklus alatt |
85 kWh |
| Vízfogyasztás |
10.5 liter |
| Eco program időtartama |
240 perc |
| Programok | |
| Programok száma |
8 |
| Hőfok programok száma |
3 |
| Automata program | igen |
| Rövid program | igen |
| Intenziv program | nem |
| Aquastop | nem |
| Aqua Control | nem |
| Késleltetett indítás | igen |
| Méretek | |
| Szélesség |
59.6 cm |
| Magasság |
81.8 cm |
| Mélység |
55 cm |
| További tulajdonságok | |
| Kijelző | igen |
| Maradékidő kijelzés | nem |
| Zajszint |
44 dB |
| Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztály |
B |
Termékjellemzők
A 600 SatelliteClean® mosogatógép innovatív szórókarral rendelkezik, amelynek köszönhetően a vízpermet 3x nagyobb területet ér el a hagyományos rendszerhez képest. Garantálja a saroktól-sarokig történő tisztítást, és így még a szorosan egymásra rakott edényeket is alaposan elmosogatja.
SatelliteClean®. Teljes tisztaság. Extra vízfelhasználás nélkül
Az edények makulátlanul tisztán kerülnek elő a SatelliteClean® mosogatógépből – akár 3x jobban teljesít, mint a hagyományos mosogatógép. Duplán forgó karja folyamatosan változtatja a permetezés szögét, így még a terjedelmesebb edényeket is alaposan megtisztítja.
Minden eszköz egyszerre mosogatható a MaxiFlexszel
A MaxiFlex rekeszeket úgy terveztük, hogy bármilyen méretű és formájú edények és eszközök elhelyezhetők legyenek bennük. Legyen szó extra méretűről vagy különleges formájúról, az egyedileg variálható elválasztók és a mély rekesz mindegyiknek helyet ad.
Fenntartható mosogatás könnyedén
Környezettudatos döntések, könnyedén. Állítsa be a QuickSelect érintőkijelzőn, hogy mennyi ideig tartson a program. Az Ecometer pedig intuitív zöld sávokkal megmutatja Önnek a leginkább fenntartható programot, amellyel vizet és energiát takaríthat meg.
Extra támasz a poharaknak
A puha gumiból készült SoftSpikes tüskék minden poharat megtámasztanak, ezért azok nem borulnak fel és nem karcolódnak meg a gépben a program alatt.
Beam on floor (fénypont a padlón) funkció
A Beam on floor (fénypont a padlón) funkció hangos csipogás helyett a padlóra vetített fényponttal jelzi a program aktuális állapotát. Amíg tart a program pirosan világít, ha pedig lejárt, zöldre vált.
Paraméterek
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Egyéb kijelzés | Sóhiány kijelzés |
| Energiafogyasztás | 85 kWh/100 ciklus |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | D |
| Energiahatékonysági osztály | D |
| Inverter technológia | Igen |
| Magasság | 81.8 cm |
| Márka | Electrolux |
| Mélység | 55 cm |
| Mosogatási hőmérsékletek száma | 3 |
| Szélesség | 59 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Terítékek száma | 14 |
| Tömeg | 39.35 kg |
| Tulajdonság | Késleltetett indítás |
| Zajszint | 44 dB |
Youtube videók
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Termék adatlapja
Electrolux EEM48320L
| Kialakítás |
Beépíthető |
| Terítékek száma |
14 |
| Energia | |
| Energiaosztály (A-G) |
D |
| Energiafelhasználás 100 ciklus alatt |
85 kWh |
| Vízfogyasztás |
10.5 liter |
| Eco program időtartama |
240 perc |
| Programok | |
| Programok száma |
8 |
| Hőfok programok száma |
3 |
| Automata program | igen |
| Rövid program | igen |
| Intenziv program | nem |
| Aquastop | nem |
| Aqua Control | nem |
| Késleltetett indítás | igen |
| Méretek | |
| Szélesség |
59.6 cm |
| Magasság |
81.8 cm |
| Mélység |
55 cm |
| További tulajdonságok | |
| Kijelző | igen |
| Maradékidő kijelzés | nem |
| Zajszint |
44 dB |
| Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztály |
B |
Termékjellemzők
A 600 SatelliteClean® mosogatógép innovatív szórókarral rendelkezik, amelynek köszönhetően a vízpermet 3x nagyobb területet ér el a hagyományos rendszerhez képest. Garantálja a saroktól-sarokig történő tisztítást, és így még a szorosan egymásra rakott edényeket is alaposan elmosogatja.
SatelliteClean®. Teljes tisztaság. Extra vízfelhasználás nélkül
Az edények makulátlanul tisztán kerülnek elő a SatelliteClean® mosogatógépből – akár 3x jobban teljesít, mint a hagyományos mosogatógép. Duplán forgó karja folyamatosan változtatja a permetezés szögét, így még a terjedelmesebb edényeket is alaposan megtisztítja.
Minden eszköz egyszerre mosogatható a MaxiFlexszel
A MaxiFlex rekeszeket úgy terveztük, hogy bármilyen méretű és formájú edények és eszközök elhelyezhetők legyenek bennük. Legyen szó extra méretűről vagy különleges formájúról, az egyedileg variálható elválasztók és a mély rekesz mindegyiknek helyet ad.
Fenntartható mosogatás könnyedén
Környezettudatos döntések, könnyedén. Állítsa be a QuickSelect érintőkijelzőn, hogy mennyi ideig tartson a program. Az Ecometer pedig intuitív zöld sávokkal megmutatja Önnek a leginkább fenntartható programot, amellyel vizet és energiát takaríthat meg.
Extra támasz a poharaknak
A puha gumiból készült SoftSpikes tüskék minden poharat megtámasztanak, ezért azok nem borulnak fel és nem karcolódnak meg a gépben a program alatt.
Beam on floor (fénypont a padlón) funkció
A Beam on floor (fénypont a padlón) funkció hangos csipogás helyett a padlóra vetített fényponttal jelzi a program aktuális állapotát. Amíg tart a program pirosan világít, ha pedig lejárt, zöldre vált.
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Egyéb kijelzés | Sóhiány kijelzés |
| Energiafogyasztás | 85 kWh/100 ciklus |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | D |
| Energiahatékonysági osztály | D |
| Inverter technológia | Igen |
| Magasság | 81.8 cm |
| Márka | Electrolux |
| Mélység | 55 cm |
| Mosogatási hőmérsékletek száma | 3 |
| Szélesség | 59 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Terítékek száma | 14 |
| Tömeg | 39.35 kg |
| Tulajdonság | Késleltetett indítás |
| Zajszint | 44 dB |
