Leírás
Electrolux EOF3H40BX SurroundCook 600 Beépíthető sütő aqua clean tisztítással.
Egyenletes sütés, megbízható teljesítmény A 600-as sorozatú SurroundCook sütőben a légkeringető rendszer gondoskodik róla, hogy a hőeloszlás egyenletes legyen a készülék minden pontján. Így biztosan nem kell a tepsit forgatni sütés közben.
Többszintű sütés, egyidőben Süssön egyszerre több szinten! Az extra fűtőkör gondoskodik az egyenletes hőeloszlásról, így süthet akár egyszerre három tepsiben is.
• Sütőfunkciók: alsó sütés, kiolvasztás, grill, hőlégbefúvás, hőlégbefúvás, felső + alsó sütés, felső + alsó sütés + légkeverés
• Elektronika funkciói: hangjelzés, időtartam kijelzés, percszámláló, idő
• 2 sütési szint
• Könnyen tisztítható üvegfelületű ajtó
• Hűtő ventilátor
• Sütő tálcák: 1 mély tepsi
• Sütőrácsok: 1 krómozott grillrács
AquaClean: egyszerű tisztítás A sütőtakarításnak nem szükséges nehéz feladatnak lennie – ez a sütő a gőz természetes erejét használja fel a sütőtér tisztán tartásához. Az AquaClean technológia vizet párologtat el a sütő aljából, így a makacs zsír- és étellerakódások fellazulnak, és nem tapadnak le a felületeken.
Gyors, hatékony és egyenletes sütés. A teljes sütőtérben keringteti a forró levegőt, így az étel egyenletesen sül át, nem kell megfordítani a tepsit sütés közben. A sütő gyorsabban felmelegszik, amivel időt és energiát takaríthat meg.
Minden apró részlet látható. A belső világítás egyenletesen megvilágítja a teljes sütőteret. Így Ön bármikor ellenőrizheti a sütőben készülő ételeket.
Ropogós, aranybarna ételek. A ropogós baconszeletektől az olvadó mozzarelláig, a grill funkció használatával még többet hozhat ki sütőjéből. Tökéletes, ha ropogós csirkeszárnyat szeretne sütni, vagy lágy halloumi sajtot.
Jellemzők:
- Beépíthető sütő
- Vezérlés: Benyomható tekerőgomb LED kijelzővel
- 2 sütési szint
- Inox szín
Programok:
- Sütőfunkciók: alsó sütés, kiolvasztás, grill, hőlégbefúvás, világítás, hőlégbefúvás, felső + alsó sütés, felső + alsó sütés + légkeverés
Egyéb jellemzők:
- Elektronika funkciói: idő, hangjelzés, időtartam kijelzés, program vége, percszámláló
- Könnyen tisztítható üvegfelületű ajtó
- Hűtő ventilátor: A hűtőventilátor automatikusan elindul, amikor bekapcsoljuk a sütőt. Hűti az elektronikus alkatrészeket és a külső részt.
- Sütő tálcák: 1 mély tepsi
- Sütőrácsok: 1 krómozott grillrács
- Energiaosztály: A
- Teljesítmény
- Tisztítás: aqua clean tisztítás
- Hőmérséklet tartomány: 50°C - 250°C
- Nettó űrtartalom: 65
Méretek:
- Magasság (mm) : 590
- Szélesség (mm) : 594
- Mélység (mm) : 560
Paraméterek
| Ajtó kialakítása | 2 rétegű üveg |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Egyéb kijelzés | Idő |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Gőzprogram | Nem |
| Grill funkció | Igen |
| Hőlégkeverés | Igen |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 59 cm |
| Márka | Electrolux |
| Maximális sütési hőmérséklet | 250 ℃ |
| Mélység | 56 cm |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Sütősín | Nincs |
| Szélesség | 59 cm |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Tömeg | 33 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Termékcsalád | SurroundCook |
| Gőzsütő | Nem |
| Vezérlés | Benyomható tekerőgomb LED kijelzővel |
| Kijelző színe | borostyán sárga |
| Steamify funkció | Nem |
| WIFI kapcsolat | Nem |
| Kamera | Nem |
| Tisztítás | aqua clean tisztítás |
| Maghőmérő | Nem |
| Energiaosztály | A |
| Elektromos csatlakozó | dugvilla |
| Kábelhossz (m) | 1.1 |
| Magasság (mm) | 590 |
| szélesség (mm) | 594 |
| Mélység (mm) | 560 |
| Hőmérséklet tartomány | 50°C - 250°C |
| Nettó űrtartalom | 65 L |
| Sütő max. teljesítményfelvétele (W) | 2090 |
| Finoman csukódó ajtó | Nincs |
| Gyerekzár | Nem |
| Megszakító terhelhetősége (A) | 13 |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Electrolux EOF3H40BX SurroundCook 600 Beépíthető sütő aqua clean tisztítással.
Egyenletes sütés, megbízható teljesítmény A 600-as sorozatú SurroundCook sütőben a légkeringető rendszer gondoskodik róla, hogy a hőeloszlás egyenletes legyen a készülék minden pontján. Így biztosan nem kell a tepsit forgatni sütés közben.
Többszintű sütés, egyidőben Süssön egyszerre több szinten! Az extra fűtőkör gondoskodik az egyenletes hőeloszlásról, így süthet akár egyszerre három tepsiben is.
• Sütőfunkciók: alsó sütés, kiolvasztás, grill, hőlégbefúvás, hőlégbefúvás, felső + alsó sütés, felső + alsó sütés + légkeverés
• Elektronika funkciói: hangjelzés, időtartam kijelzés, percszámláló, idő
• 2 sütési szint
• Könnyen tisztítható üvegfelületű ajtó
• Hűtő ventilátor
• Sütő tálcák: 1 mély tepsi
• Sütőrácsok: 1 krómozott grillrács
AquaClean: egyszerű tisztítás A sütőtakarításnak nem szükséges nehéz feladatnak lennie – ez a sütő a gőz természetes erejét használja fel a sütőtér tisztán tartásához. Az AquaClean technológia vizet párologtat el a sütő aljából, így a makacs zsír- és étellerakódások fellazulnak, és nem tapadnak le a felületeken.
Gyors, hatékony és egyenletes sütés. A teljes sütőtérben keringteti a forró levegőt, így az étel egyenletesen sül át, nem kell megfordítani a tepsit sütés közben. A sütő gyorsabban felmelegszik, amivel időt és energiát takaríthat meg.
Minden apró részlet látható. A belső világítás egyenletesen megvilágítja a teljes sütőteret. Így Ön bármikor ellenőrizheti a sütőben készülő ételeket.
Ropogós, aranybarna ételek. A ropogós baconszeletektől az olvadó mozzarelláig, a grill funkció használatával még többet hozhat ki sütőjéből. Tökéletes, ha ropogós csirkeszárnyat szeretne sütni, vagy lágy halloumi sajtot.
Jellemzők:
- Beépíthető sütő
- Vezérlés: Benyomható tekerőgomb LED kijelzővel
- 2 sütési szint
- Inox szín
Programok:
- Sütőfunkciók: alsó sütés, kiolvasztás, grill, hőlégbefúvás, világítás, hőlégbefúvás, felső + alsó sütés, felső + alsó sütés + légkeverés
Egyéb jellemzők:
- Elektronika funkciói: idő, hangjelzés, időtartam kijelzés, program vége, percszámláló
- Könnyen tisztítható üvegfelületű ajtó
- Hűtő ventilátor: A hűtőventilátor automatikusan elindul, amikor bekapcsoljuk a sütőt. Hűti az elektronikus alkatrészeket és a külső részt.
- Sütő tálcák: 1 mély tepsi
- Sütőrácsok: 1 krómozott grillrács
- Energiaosztály: A
- Teljesítmény
- Tisztítás: aqua clean tisztítás
- Hőmérséklet tartomány: 50°C - 250°C
- Nettó űrtartalom: 65
Méretek:
- Magasság (mm) : 590
- Szélesség (mm) : 594
- Mélység (mm) : 560
| Ajtó kialakítása | 2 rétegű üveg |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Egyéb kijelzés | Idő |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Gőzprogram | Nem |
| Grill funkció | Igen |
| Hőlégkeverés | Igen |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 59 cm |
| Márka | Electrolux |
| Maximális sütési hőmérséklet | 250 ℃ |
| Mélység | 56 cm |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Sütősín | Nincs |
| Szélesség | 59 cm |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Tömeg | 33 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Termékcsalád | SurroundCook |
| Gőzsütő | Nem |
| Vezérlés | Benyomható tekerőgomb LED kijelzővel |
| Kijelző színe | borostyán sárga |
| Steamify funkció | Nem |
| WIFI kapcsolat | Nem |
| Kamera | Nem |
| Tisztítás | aqua clean tisztítás |
| Maghőmérő | Nem |
| Energiaosztály | A |
| Elektromos csatlakozó | dugvilla |
| Kábelhossz (m) | 1.1 |
| Magasság (mm) | 590 |
| szélesség (mm) | 594 |
| Mélység (mm) | 560 |
| Hőmérséklet tartomány | 50°C - 250°C |
| Nettó űrtartalom | 65 L |
| Sütő max. teljesítményfelvétele (W) | 2090 |
| Finoman csukódó ajtó | Nincs |
| Gyerekzár | Nem |
| Megszakító terhelhetősége (A) | 13 |
