Leírás
Műszaki leírás:
-irányítás típusa: Centrifugális kuplung, rugalmas tengely
-maximális vágófej sebessége: 10000 ford/perc
-maximális fordulatszám: 8800 ford/perc
-centrifugális sebesség: 3800 ford/perc
-vibrációs érték markolatonként: kisebb mint 7,5 m/s2
-hangnyomás: kisebb mint 95,5 dB(A)
-damil vastagsága: 2,4 mm
-maximális vágófelület: 415 mm
-vágófej forgásiránya: óra járása szerint
-rúd típusa: alumínium
-tömeg: 7,2 kg
-motor típusa: léghűtéses, kétütemű
-hengerűrtartalom: 55 cm3
-maximális teljesítmény: 5.8 lóerő
-indítási mód: berántós-üzemanyag: 25:1 keverési arány.
-üzemanyag tartály: 1,4 liter
Paraméterek
| Irányítás típusa | Centrifugális kuplung, rugalmas tengely |
| Maximális vágófej sebessége | 10000 ford/perc |
| Maximális fordulatszám | 8800 ford/perc |
| Centrifugális sebesség | 3800 ford/perc |
| Vibrációs érték markolatonként | kisebb mint 7,5 m/s2 |
| Hangnyomás | kisebb mint 95,5 dB(A) |
| Damil vastagsága | 2,4 mm |
| Daximális vágófelület | 415 mm |
| Vágófej forgásiránya | óra járása szerint |
| Rúd típusa | alumínium |
| Tömeg | 7,2 kg |
| Motor típusa | léghűtéses, kétütemű |
| Hengerűrtartalom | 55 cm3 |
| Maximális teljesítmény | 5.8 lóerő |
| Indítási mód | berántós-üzemanyag:25:1 keverési arány. |
| Üzemanyag tartály | 1,4 liter |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Műszaki leírás:
-irányítás típusa: Centrifugális kuplung, rugalmas tengely
-maximális vágófej sebessége: 10000 ford/perc
-maximális fordulatszám: 8800 ford/perc
-centrifugális sebesség: 3800 ford/perc
-vibrációs érték markolatonként: kisebb mint 7,5 m/s2
-hangnyomás: kisebb mint 95,5 dB(A)
-damil vastagsága: 2,4 mm
-maximális vágófelület: 415 mm
-vágófej forgásiránya: óra járása szerint
-rúd típusa: alumínium
-tömeg: 7,2 kg
-motor típusa: léghűtéses, kétütemű
-hengerűrtartalom: 55 cm3
-maximális teljesítmény: 5.8 lóerő
-indítási mód: berántós-üzemanyag: 25:1 keverési arány.
-üzemanyag tartály: 1,4 liter
| Irányítás típusa | Centrifugális kuplung, rugalmas tengely |
| Maximális vágófej sebessége | 10000 ford/perc |
| Maximális fordulatszám | 8800 ford/perc |
| Centrifugális sebesség | 3800 ford/perc |
| Vibrációs érték markolatonként | kisebb mint 7,5 m/s2 |
| Hangnyomás | kisebb mint 95,5 dB(A) |
| Damil vastagsága | 2,4 mm |
| Daximális vágófelület | 415 mm |
| Vágófej forgásiránya | óra járása szerint |
| Rúd típusa | alumínium |
| Tömeg | 7,2 kg |
| Motor típusa | léghűtéses, kétütemű |
| Hengerűrtartalom | 55 cm3 |
| Maximális teljesítmény | 5.8 lóerő |
| Indítási mód | berántós-üzemanyag:25:1 keverési arány. |
| Üzemanyag tartály | 1,4 liter |
