Leírás
Termék típus: felülfagysztós kombinált hűtő
Szín: Fehér
Teljes méret: 204 L
Hűtő mérete: 163 L
Fagyasztó mérete: 41 L
Klíma osztály: ST/N
Energia osztály: E
Fagyasztó kapacitás: 2 kg/24 óra
Zajszínt: 40 dB
Belső világítás: LED
Hűtőrész: 4 részes + kihúzható fiók
Fagyasztó: 2 részes
Rejtett ajtónyitás: Igen
Megfordítható ajtók: Igen
Manuális leolvasztás: Igen
Méretek (szélesség x mélység x magasság): 550 x 500 x 1430 mm
Tömeg: 37/40,5 kg
Paraméterek
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 2 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 176 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 2 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 2 |
| Fagyasztó térfogat | 41 l |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Hűtő rekeszek száma | 1 |
| Hűtő térfogat | 163 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 143 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 50 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Teljes térfogat | 204 l |
| Tömeg | 37 kg |
| Zajszint | 40 dB |
| Termék típus | felülfagysztós kombinált hűtő |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 204 L |
| Hűtő mérete | 163 L |
| Fagyasztó mérete | 41 L |
| Klíma osztály | ST/N |
| Energia osztály | E |
| Fagyasztó kapacitás | 2 kg/24 óra |
| Zajszínt | 40 dB |
| Belső világítás | LED |
| Hűtőrész | 4 részes + kihúzható fiók |
| Fagyasztó | 2 részes |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Megfordítható ajtók | Igen |
| Manuális leolvasztás | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 550 x 500 x 1430 mm |
| Tömeg | 37/40,5 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Termék típus: felülfagysztós kombinált hűtő
Szín: Fehér
Teljes méret: 204 L
Hűtő mérete: 163 L
Fagyasztó mérete: 41 L
Klíma osztály: ST/N
Energia osztály: E
Fagyasztó kapacitás: 2 kg/24 óra
Zajszínt: 40 dB
Belső világítás: LED
Hűtőrész: 4 részes + kihúzható fiók
Fagyasztó: 2 részes
Rejtett ajtónyitás: Igen
Megfordítható ajtók: Igen
Manuális leolvasztás: Igen
Méretek (szélesség x mélység x magasság): 550 x 500 x 1430 mm
Tömeg: 37/40,5 kg
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 2 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 176 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 2 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 2 |
| Fagyasztó térfogat | 41 l |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Hűtő rekeszek száma | 1 |
| Hűtő térfogat | 163 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 143 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 50 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Teljes térfogat | 204 l |
| Tömeg | 37 kg |
| Zajszint | 40 dB |
| Termék típus | felülfagysztós kombinált hűtő |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 204 L |
| Hűtő mérete | 163 L |
| Fagyasztó mérete | 41 L |
| Klíma osztály | ST/N |
| Energia osztály | E |
| Fagyasztó kapacitás | 2 kg/24 óra |
| Zajszínt | 40 dB |
| Belső világítás | LED |
| Hűtőrész | 4 részes + kihúzható fiók |
| Fagyasztó | 2 részes |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Megfordítható ajtók | Igen |
| Manuális leolvasztás | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 550 x 500 x 1430 mm |
| Tömeg | 37/40,5 kg |
