Leírás
GABA GMR-508W fagyasztóláda, E energiaosztály, Teljes méret: 508 L, fehér
Termék típus: fagyasztóláda
Szín: Fehér
Teljes méret: 508 L
Klíma osztály: ST/N/SN/T Minimális környezeti működési hőmérséklet: -15 celsius fok, Üzemmód választási lehetőség, hűt vagy fagyaszt, beállítható hőmérséklet tartomány: +10 - -30 celsius fokig
Energia osztály: E
Fagyasztó kapacitás: 23 kg/24 óra
Zajszínt: 41 dB
Fagyasztó: 3 részes
Rejtett ajtónyitás: Igen
Két külön nyitható ajtó
Manuális leolvasztás: Igen
Görgők segítségével mozgatható és fékezhető
Méretek (szélesség x mélység x magasság): 1565 x 765 x 870 mm
Tömeg: 50/52.8 kg
Minimális környezeti működési hőmérséklet: -15 celsius fok, Üzemmód választási lehetőség, hűt vagy fagyaszt, beállítható hőmérséklet tartomány: +10 - -30 celsius fokig
Paraméterek
| Ajtók száma | 2 |
| Ajtónyitás iránya | Felfelé nyíló |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 298 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 23 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Fagyasztó térfogat | 508 l |
| Kijelző | Kontroll lámpa |
| Klímabesorolási osztály | ST/N/SN/T |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 87 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 76.5 cm |
| Szélesség | 156 cm |
| Teljes térfogat | 508 l |
| Tömeg | 50 kg |
| Zajszint | 41 dB |
| Termék típus | fagyasztóláda |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 293 L |
| Klíma osztály | ST/N/SN |
| Energia osztály | E |
| Fagyasztó kapacitás | 14 kg/24 óra |
| Zajszínt | 41 dB |
| Fagyasztó | 2 részes |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Manuális leolvasztás | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 1060 x 590 x 845 mm |
| Tömeg | 34.5/37 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
GABA GMR-508W fagyasztóláda, E energiaosztály, Teljes méret: 508 L, fehér
Termék típus: fagyasztóláda
Szín: Fehér
Teljes méret: 508 L
Klíma osztály: ST/N/SN/T Minimális környezeti működési hőmérséklet: -15 celsius fok, Üzemmód választási lehetőség, hűt vagy fagyaszt, beállítható hőmérséklet tartomány: +10 - -30 celsius fokig
Energia osztály: E
Fagyasztó kapacitás: 23 kg/24 óra
Zajszínt: 41 dB
Fagyasztó: 3 részes
Rejtett ajtónyitás: Igen
Két külön nyitható ajtó
Manuális leolvasztás: Igen
Görgők segítségével mozgatható és fékezhető
Méretek (szélesség x mélység x magasság): 1565 x 765 x 870 mm
Tömeg: 50/52.8 kg
Minimális környezeti működési hőmérséklet: -15 celsius fok, Üzemmód választási lehetőség, hűt vagy fagyaszt, beállítható hőmérséklet tartomány: +10 - -30 celsius fokig
| Ajtók száma | 2 |
| Ajtónyitás iránya | Felfelé nyíló |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 298 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 23 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Fagyasztó térfogat | 508 l |
| Kijelző | Kontroll lámpa |
| Klímabesorolási osztály | ST/N/SN/T |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 87 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 76.5 cm |
| Szélesség | 156 cm |
| Teljes térfogat | 508 l |
| Tömeg | 50 kg |
| Zajszint | 41 dB |
| Termék típus | fagyasztóláda |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 293 L |
| Klíma osztály | ST/N/SN |
| Energia osztály | E |
| Fagyasztó kapacitás | 14 kg/24 óra |
| Zajszínt | 41 dB |
| Fagyasztó | 2 részes |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Manuális leolvasztás | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 1060 x 590 x 845 mm |
| Tömeg | 34.5/37 kg |
