Leírás
Leírás
ÁLLÓ PORSZÍVÓ 2in1 - morzsaporszívó
Tulajdonságok:
2in1 porszívó + morzsaporszívó
HEPA szűrő
TURBO kefe
Akkumátor telítettség jelző
Porzsák nélküli kivitel
Vezeték nélküli működés
Gumi kerekek
Egyszerű tárolhatóság - összecsukható
LED világítás
Technikai adatok:
Akkumulátor: Li-Ion 18V
Használati idő: 50 perc
Töltési idő: 6 óra
Teljesítmény: 95W
Portartály űrtartalma: 0,6 liter
Méret: 26 x 118 x 17 cm
Súly: 3,5 kg
Zajszint: 72 dB
Adatok
-
Alapadatok
-
Típus
- Álló porszívó
-
Tisztítás típusa
- Száraz
-
Portároló típusa
- Porzsák nélküli
-
Szűrőrendszer
- HEPA + Ciklon
-
Energia ellátás
- Akkumulátoros
-
Alap szín
- Fehér
-
Tartály űrtartalma
- 0,6 l
-
Akkumulátoros
- Igen
-
-
Technikai paraméterek
-
Zajszint
- 74 dB
-
-
Egyéb funkciók
-
Kivehető kézi egység
- Igen
-
-
Akkumulátor
-
Üzemidő
- 50 perc
-
-
Fizikai jellemzők
-
Nettó súly
- 3,5 kg
-
Szélesség (max.)
- 260 mm
-
Magasság (max.)
- 1180 mm
-
Mélység (max.)
- 170 mm
-
Paraméterek
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Elem/akkumulátor típusa | Lítium-ion |
| Használat | Háztartási |
| HEPA szűrő | Igen |
| Kivehető morzsaporszívó | Igen |
| Magasság | 118 cm |
| Márka | Gorenje |
| Mélység | 17 cm |
| Motor teljesítmény | 120 W |
| Működési idő | 50 perc |
| Porszívó típus | Álló porszívó |
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porzsák ürtartalom | 0.6 l |
| Szélesség | 26 cm |
| Szín | Fehér |
| Szívóerő szabályozás | Igen |
| Szívó teljesítmény | 24 W |
| Töltési idő | 360 perc |
| Tömeg | 4.5 kg |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Zajszint | 81 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Leírás
ÁLLÓ PORSZÍVÓ 2in1 - morzsaporszívó
Tulajdonságok:
2in1 porszívó + morzsaporszívó
HEPA szűrő
TURBO kefe
Akkumátor telítettség jelző
Porzsák nélküli kivitel
Vezeték nélküli működés
Gumi kerekek
Egyszerű tárolhatóság - összecsukható
LED világítás
Technikai adatok:
Akkumulátor: Li-Ion 18V
Használati idő: 50 perc
Töltési idő: 6 óra
Teljesítmény: 95W
Portartály űrtartalma: 0,6 liter
Méret: 26 x 118 x 17 cm
Súly: 3,5 kg
Zajszint: 72 dB
Adatok
-
Alapadatok
-
Típus
- Álló porszívó
-
Tisztítás típusa
- Száraz
-
Portároló típusa
- Porzsák nélküli
-
Szűrőrendszer
- HEPA + Ciklon
-
Energia ellátás
- Akkumulátoros
-
Alap szín
- Fehér
-
Tartály űrtartalma
- 0,6 l
-
Akkumulátoros
- Igen
-
-
Technikai paraméterek
-
Zajszint
- 74 dB
-
-
Egyéb funkciók
-
Kivehető kézi egység
- Igen
-
-
Akkumulátor
-
Üzemidő
- 50 perc
-
-
Fizikai jellemzők
-
Nettó súly
- 3,5 kg
-
Szélesség (max.)
- 260 mm
-
Magasság (max.)
- 1180 mm
-
Mélység (max.)
- 170 mm
-
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Elem/akkumulátor típusa | Lítium-ion |
| Használat | Háztartási |
| HEPA szűrő | Igen |
| Kivehető morzsaporszívó | Igen |
| Magasság | 118 cm |
| Márka | Gorenje |
| Mélység | 17 cm |
| Motor teljesítmény | 120 W |
| Működési idő | 50 perc |
| Porszívó típus | Álló porszívó |
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porzsák ürtartalom | 0.6 l |
| Szélesség | 26 cm |
| Szín | Fehér |
| Szívóerő szabályozás | Igen |
| Szívó teljesítmény | 24 W |
| Töltési idő | 360 perc |
| Tömeg | 4.5 kg |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Zajszint | 81 dB |
