Leírás
LEÍRÁS:
- A grill hasznos felülete 34 cm
- Állítható magasságú
- Termosztát 5 hőmérséklet fokozatban
- A fedél levegőelvezető rendszerrel van ellátva
- Eszközök: kefe a grill tisztításához, villa, fogó, kaparó
- Tartó és edénytartó
- Zsírmentes főzéshez
- A kivehető alkatrészek könnyen tisztíthatók
- A grillrács és a zsírleeresztő tálca könnyen tisztítható
- Teljesítmény 230V, 50Hz, 1600W
Általános jellemzők:
- Főzőlap típusa Barázdált
- Használat Háztartási
- Főzőfelület (mm) 400 x 130
- Készülékház anyaga Fém
- Tulajdonság LED kijelző
- Csúszásgátló rendszer
- Kivehető csepptálca
- Tapadásmentes felület
- Szín Fekete
- Súly 7 kg
- Kábel hossza 1.5 m
Paraméterek
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Funkciók | Összecsukható |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 5 |
| Kábel hossza | 1.5 m |
| Kijelző | LCD |
| Márka | Hausberg |
| Szélesség | 40 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Tartozékok | 1 Elektromos grill, 1 Fogó, 1 Spatula, 1 Tisztító készlet, 1 villa |
| Teljesítmény | 1600 W |
| Tömeg | 7 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
- A grill hasznos felülete 34 cm
- Állítható magasságú
- Termosztát 5 hőmérséklet fokozatban
- A fedél levegőelvezető rendszerrel van ellátva
- Eszközök: kefe a grill tisztításához, villa, fogó, kaparó
- Tartó és edénytartó
- Zsírmentes főzéshez
- A kivehető alkatrészek könnyen tisztíthatók
- A grillrács és a zsírleeresztő tálca könnyen tisztítható
- Teljesítmény 230V, 50Hz, 1600W
Általános jellemzők:
- Főzőlap típusa Barázdált
- Használat Háztartási
- Főzőfelület (mm) 400 x 130
- Készülékház anyaga Fém
- Tulajdonság LED kijelző
- Csúszásgátló rendszer
- Kivehető csepptálca
- Tapadásmentes felület
- Szín Fekete
- Súly 7 kg
- Kábel hossza 1.5 m
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Funkciók | Összecsukható |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 5 |
| Kábel hossza | 1.5 m |
| Kijelző | LCD |
| Márka | Hausberg |
| Szélesség | 40 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Tartozékok | 1 Elektromos grill, 1 Fogó, 1 Spatula, 1 Tisztító készlet, 1 villa |
| Teljesítmény | 1600 W |
| Tömeg | 7 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
Hasonló termékek
TESLA MG201BX Multi grill, 900W, Fekete/Inox //2025.12.10-IG ÉRVÉNYESEK AZ ÁRAK, A KÉSZLET EREJÉIG!//
Cikkszám: TESMG201BX
16.550 Ft
Gyártó: Tesla
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
BERLINGER HAUS BH/9060 Elektromos grill, 1500 W, Metallic Line Burgundy Edition
Cikkszám: BH9060
16.988 Ft
Gyártó: Berlinger Haus
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SBG 2070SS Kontakt, Pannini Grill, 1000W, Automatikus hőmérséklet, CoolTouch ház, Fekete
Cikkszám: SENCORSBG2070SS
16.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Tesla grill GR200BX
Cikkszám: GR200BX
13.490 Ft
Gyártó: Tesla
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Bachmayer BM-7501-32 Dupla Grill Serpenyő 32x24x7,5 cm, Márvány bevonat, Tapadásmentes, 180 fokban forgatható, Piros
Cikkszám: BACBM7501_32
12.990 Ft
Gyártó: Bachmayer
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
LEÍRÁS:
Űrtartalma: 50 liter
Súlya: 4,50 kg
Mérete: átmérője: 59 cm, magassága: 28 cm
Tisztítása: Semleges folyékony mosogatószerrel mossa el!
Kerülje a karcosodást okozó szerek és eszközök használatát!
Használata: szabad tűzön
A KÉP CSAK ILLUSZTRÁCIÓ!
BOGRÁCS 50 LITERES
Cikkszám: BOGRÁCS50L
12.900 Ft
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
RAF R.5425 Többfunkciós Asztali Grill és Raclette Sütő, 1500W, Tapadásmentes felület, Fekete-Szürke
Cikkszám: RAFR5425
19.000 Ft
Gyártó: RAF
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
BERLINGER HAUS BH/9349 Elektromos grill, Metallic Line Burgundy Edition
Cikkszám: BH9349
19.990 Ft
Gyártó: Berlinger Haus
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
