Leírás
LEÍRÁS:
A Hausberg HB-6000 fürdőszobai mérleg segít pontosan felmérni testsúlyát. A Hausberg mérleg nélkülözhetetlen, ha egészséges testsúlyt szeretne elérni és megtartani. Sőt, a testösszetétel ismerete lehetővé teszi a helyes táplálkozás és a fizikai aktivitás összekapcsolását, mert ezek az életminőség javításának, az egészség megőrzésének és a betegségek megelőzésének elengedhetetlen feltételei. A HB-6000 modell pontos és könnyen használható.
Jellemzők:
- Nagy pontosságú érzékelővel felszerelt
- LCD képernyő mérete 25mm
- Biztonsági üveg platform: 8 mm
- Automatikus visszaállítás/automatikus kikapcsolás
- Érzékelő megnyomásakor indul
- Alacsony akkumulátor jelző
- Maximális súly: 180 kg
- Felosztás: 100g
- Méretei: 30x30x2,6 cm
Paraméterek
| Anyag | Hőálló üveg |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Energiaforrás | Beépített akkumulátoros |
| Használat | Háztartási |
| Kijelző | LCD |
| Magasság | 2.6 cm |
| Márka | Hausberg |
| Mélység | 30 cm |
| Szélesség | 30 cm |
| Szín | Piros |
| Tömeg | 1 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
A Hausberg HB-6000 fürdőszobai mérleg segít pontosan felmérni testsúlyát. A Hausberg mérleg nélkülözhetetlen, ha egészséges testsúlyt szeretne elérni és megtartani. Sőt, a testösszetétel ismerete lehetővé teszi a helyes táplálkozás és a fizikai aktivitás összekapcsolását, mert ezek az életminőség javításának, az egészség megőrzésének és a betegségek megelőzésének elengedhetetlen feltételei. A HB-6000 modell pontos és könnyen használható.
Jellemzők:
- Nagy pontosságú érzékelővel felszerelt
- LCD képernyő mérete 25mm
- Biztonsági üveg platform: 8 mm
- Automatikus visszaállítás/automatikus kikapcsolás
- Érzékelő megnyomásakor indul
- Alacsony akkumulátor jelző
- Maximális súly: 180 kg
- Felosztás: 100g
- Méretei: 30x30x2,6 cm
| Anyag | Hőálló üveg |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Energiaforrás | Beépített akkumulátoros |
| Használat | Háztartási |
| Kijelző | LCD |
| Magasság | 2.6 cm |
| Márka | Hausberg |
| Mélység | 30 cm |
| Szélesség | 30 cm |
| Szín | Piros |
| Tömeg | 1 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
