Leírás
LEÍRÁS:
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Sütő bevonata | Rozsdamentes acél |
| Űrtartalom | 20 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Nem |
| Vezérlés | Mechanikus |
| Szín | Fehér |
Funkciók |
|
| Grill funkció | Nincs |
| Crisp funkció | Nincs |
| Kiolvasztás funkció | Van |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Késleltetett indítás | Van |
| Gyermekzár | Nincs |
| Hangjelző | Van |
Teljesítmény |
|
| Mikrohullám teljesítmény | 700 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 6 |
Méretek |
|
| Szélesség | 420 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Mélység | 340 mm |
| Forgótányér átmérője | 24.5 cm |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Nincs |
| Zajszint | 56 dB |
Kialakítás: Szabadon álló
- Vezérlés: Mechanikus
- Teljesítmény fokozatok száma: 6
- Légkeverés funkció: Nem
- Olvasztási funkció: 1
- Űrtartalom: 20 l
- Grillező funkció: Nem
- Teljesítmény: 700 W
- Forgótányér átmérője: 24.5 cm
Paraméterek
| Ajtónyitás típusa | Fogantyú |
| Biztonsági funkciók | Jelzés a program végén |
| Forgótányér méret | 24.5 cm |
| Grill funkció | Nem |
| Hőlégkeverés | Nem |
| Inverter technológia | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 24 cm |
| Márka | Hauser |
| Mélység | 34 cm |
| Mikrohullám teljesítmény | 700 W |
| Szélesség | 42 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 6 |
| Tömeg | 10 kg |
| Űrtartalom | 20 l |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Zajszint | 56 dB |
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Sütő bevonata | Rozsdamentes acél |
| Űrtartalom | 20 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Nem |
| Vezérlés | Mechanikus |
| Szín | Fehér |
Funkciók |
|
| Grill funkció | Nincs |
| Crisp funkció | Nincs |
| Kiolvasztás funkció | Van |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Késleltetett indítás | Van |
| Gyermekzár | Nincs |
| Hangjelző | Van |
Teljesítmény |
|
| Mikrohullám teljesítmény | 700 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 6 |
Méretek |
|
| Szélesség | 420 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Mélység | 340 mm |
| Forgótányér átmérője | 24.5 cm |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Nincs |
| Zajszint | 56 dB |
Kialakítás: Szabadon álló
- Vezérlés: Mechanikus
- Teljesítmény fokozatok száma: 6
- Légkeverés funkció: Nem
- Olvasztási funkció: 1
- Űrtartalom: 20 l
- Grillező funkció: Nem
- Teljesítmény: 700 W
- Forgótányér átmérője: 24.5 cm
| Ajtónyitás típusa | Fogantyú |
| Biztonsági funkciók | Jelzés a program végén |
| Forgótányér méret | 24.5 cm |
| Grill funkció | Nem |
| Hőlégkeverés | Nem |
| Inverter technológia | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 24 cm |
| Márka | Hauser |
| Mélység | 34 cm |
| Mikrohullám teljesítmény | 700 W |
| Szélesség | 42 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 6 |
| Tömeg | 10 kg |
| Űrtartalom | 20 l |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Zajszint | 56 dB |
Facebook kommentek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
