Leírás
LEÍRÁS:
• Kerámialapos elektromos tűzhely: elektromos sütő és főzőlap
• Szín: zománcozott matt fekete
• Főzőlap típusa: üvegkerámia főzőlap
• Elektromos sütő, alsó felső fűtőszállal
• Energiaosztály: A
• Max teljesítmény: 7600W (sütő+főzőlapok)
• Sütőteljesítmény: 1800W
• Bal első főzőzóna: , 1700W/170mm
• Bal hátsó főzőzóna: , 1200W/140mm
• Jobb első főzőzóna: , 1200W/140mm
•Jobb hátsó főzőzóna: kerámia, 1700W/180mm
• Felső fűtőbetét teljesítménye: 800W
• Alsó fűtőbetét teljesítménye: 1000W
• Energiafelhasználás hagyományos sütés esetén: kWh/ ciklus
• Energiafelhasználás hőlégkeveréses sütés esetén: kWh/ ciklus
• Sütőfunkciók: 5+0
• Hőlégkeverés, Hőfokszabályozó, sütővilágítás
• Dupla üvegezésű sütőtér ajtó hőelvezetéssel (könnyen kivehető üveggel)
• Sütőtér térfogata: 43L
• Állítható lábak
• Tartozék: 1db tálca és 1db rács
• Méret (szél x mag x mély): 50 x 85,5 x 63 cm
Paraméterek
| Ajtó kialakítása | 2 rétegű üveg |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Biztonsági funkciók | Üvegvédelmi rendszer |
| Elektromos főző zónák száma | 4 |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Főzőlap anyaga | Üvegkerámia |
| Hőlégkeverés | Igen |
| Magasság | 85.5 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Maximális sütési hőmérséklet | 1800 ℃ |
| Mélység | 63 cm |
| Sütési programok száma | 5 |
| Sütő bevonata | Kerámia |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 7600 W |
| Tömeg | 38 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
| Tűzhely tető | Nincs |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
• Kerámialapos elektromos tűzhely: elektromos sütő és főzőlap
• Szín: zománcozott matt fekete
• Főzőlap típusa: üvegkerámia főzőlap
• Elektromos sütő, alsó felső fűtőszállal
• Energiaosztály: A
• Max teljesítmény: 7600W (sütő+főzőlapok)
• Sütőteljesítmény: 1800W
• Bal első főzőzóna: , 1700W/170mm
• Bal hátsó főzőzóna: , 1200W/140mm
• Jobb első főzőzóna: , 1200W/140mm
•Jobb hátsó főzőzóna: kerámia, 1700W/180mm
• Felső fűtőbetét teljesítménye: 800W
• Alsó fűtőbetét teljesítménye: 1000W
• Energiafelhasználás hagyományos sütés esetén: kWh/ ciklus
• Energiafelhasználás hőlégkeveréses sütés esetén: kWh/ ciklus
• Sütőfunkciók: 5+0
• Hőlégkeverés, Hőfokszabályozó, sütővilágítás
• Dupla üvegezésű sütőtér ajtó hőelvezetéssel (könnyen kivehető üveggel)
• Sütőtér térfogata: 43L
• Állítható lábak
• Tartozék: 1db tálca és 1db rács
• Méret (szél x mag x mély): 50 x 85,5 x 63 cm
| Ajtó kialakítása | 2 rétegű üveg |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Biztonsági funkciók | Üvegvédelmi rendszer |
| Elektromos főző zónák száma | 4 |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Főzőlap anyaga | Üvegkerámia |
| Hőlégkeverés | Igen |
| Magasság | 85.5 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Maximális sütési hőmérséklet | 1800 ℃ |
| Mélység | 63 cm |
| Sütési programok száma | 5 |
| Sütő bevonata | Kerámia |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 7600 W |
| Tömeg | 38 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
| Tűzhely tető | Nincs |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
