Leírás
Általános jellemzők
| Használat | Háztartási |
| Kapacitás | 65 g |
| Teljesítmény | 120 W |
| Tulajdonság | Automatikus kikapcsolás |
| Készülékház anyaga | Műanyag Fém |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
Paraméterek
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Márka | Hausmeister |
| Szín | Fehér |
| Teljesítmény | 160 W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Általános jellemzők
| Használat | Háztartási |
| Kapacitás | 65 g |
| Teljesítmény | 120 W |
| Tulajdonság | Automatikus kikapcsolás |
| Készülékház anyaga | Műanyag Fém |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Márka | Hausmeister |
| Szín | Fehér |
| Teljesítmény | 160 W |
Hasonló termékek
Sencor SCG 6050SS Kávédaráló, 150W, 15 darálási fokozat, 350 g kávétartály, automata kikapcsoló, Fekete-Inox
Cikkszám: SENCORSCG6050SS
35.500 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Royalty Line FG-21803 Daráló és Örlőgép 800g, 2000W
Cikkszám: ROYFG21803
29.990 Ft
Gyártó: Royalty Line
Előrendelhető
Várható szállítás: 2026. május 04.
Sencor SCG 5050BK Kávédaráló, 110W, 17 darálási fokozat, 150g kávétartály, automata kikapcsoló, Fekete
Cikkszám: SENCORSCG5050BK
26.000 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Royalty Line FG-21802 Daráló és Örlőgép 250g, 1200W
Cikkszám: ROYFG21802
22.990 Ft
Gyártó: Royalty Line
Előrendelhető
Várható szállítás: 2026. május 04.
Royalty Line FG-21801 Daráló és Örlőgép 150g, 850W
Cikkszám: ROYFG21801
16.990 Ft
Gyártó: Royalty Line
Előrendelhető
Várható szállítás: 2026. május 04.
Sencor SCG 3550SS Kávédaráló, 60g szemeskávé kapacitás, titán törőkés, dió- és fűszerőrlés, Szürke
Cikkszám: SENCORSCG3550SS
13.890 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
TOO CG-500-B Őrlőköves Kávédaráló, Teljesítmény 200 W, Beépített darálógép: Van, Integrált kapcsoló: Van, Fekete
Cikkszám: TOOCG500B
13.590 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SCG 1050WH Kávédaráló, 50g szemeskávé kapacitás, dió- és fűszerőrlés, Fehér
Cikkszám: SENCORSCG1050WH
12.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
