Leírás
LEÍRÁS:
Ideális vízhez, kávéhoz, teához és egyéb forró italokhoz!
7 literes űrtartalom
2000 W teljesítmény – pillanatok alatt 100°C-ra melegszik
Könnyen kezelhető
Kompakt méretek: 26 x 26 x 36 cm
Stílusos dizájn ezüst/fekete színben
Garancia: 12 hónap
Paraméterek
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Magasság | 36 cm |
| Mélység | 26 cm |
| Szélesség | 26 cm |
| Szín | Ezüst-Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tömeg | 1 kg |
| Űrtartalom | 7 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Ideális vízhez, kávéhoz, teához és egyéb forró italokhoz!
7 literes űrtartalom
2000 W teljesítmény – pillanatok alatt 100°C-ra melegszik
Könnyen kezelhető
Kompakt méretek: 26 x 26 x 36 cm
Stílusos dizájn ezüst/fekete színben
Garancia: 12 hónap
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Magasság | 36 cm |
| Mélység | 26 cm |
| Szélesség | 26 cm |
| Szín | Ezüst-Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tömeg | 1 kg |
| Űrtartalom | 7 l |
