Leírás
Fedezze fel a Hyundai HYD-030A lombszívót, amely egy megbízható és hatékony eszköz a kerti munkákhoz! Ideális választás minden kerttulajdonosnak, aki könnyedén szeretné tisztán tartani kertjét az őszi levelek hullása idején.
A Hyundai HYD-030A lombszívó egy erőteljes eszköz, amely könnyedén megbirkózik a nagy mennyiségű levelekkel. A 3000W-os motorral és 30 literes gyűjtőzsákkal rendelkezik, így akár nagyobb területeken is könnyen és hatékonyan végezheti a munkát.
Ez a lombszívó nemcsak erős és hatékony, hanem kényelmes használatot is biztosít. Ergonomikus kialakításának köszönhetően könnyen irányítható és kezelhető, így akár hosszabb ideig is dolgozhat vele anélkül, hogy fáradtnak érezné magát.
A Hyundai HYD-030A lombszívó további előnye, hogy könnyen átalakítható lombfúvóvá is, így egyetlen eszközzel két különböző feladatot is elláthat. A kerti munkák soha nem voltak még ilyen könnyűek és hatékonyak!
Válassza a Hyundai HYD-030A lombszívót, és tegye könnyedé és gyorsá az őszi kerti munkákat!
Paraméterek
| Terméktípus | Lombszívó |
| Motor típusa | Elektromos |
| Tápellátás típus | Hálózat |
| Funkciók | Lombszívás |
| Anyag | Műanyag, FémHálózati feszültség:230V/50Hz; |
| Teljesítmény | 3000W |
| Levegő sebesség | 270km/h |
| Levegő mennyisége | 13.2m³/perc |
| Gyűjtőzsák térfogata | 35 Liter |
| Zajszint | Lpa:83.4 dB, Lwa101.08 dB |
| Csomagolás | 440X330X265mm |
| Súly | 3.5 / 3.1 Kg |
| Csomag tartalma | 1 x lombszívó |
| Motor teljesítménye | 3000 W |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Tápfeszültség | 230 V |
| Zajszint | 101.8 dB |
| Gyűjtőkosár térfogata | 35 l |
| Tartály kapacitás | 35 l |
| Légáramlás | 13.2 m³/min |
| Légsebesség | 270 km/h |
| Akkumulátor típusa | Nincs |
| Hosszúság | 440 mm |
| Szélesség | 330 mm |
| Magasság | 265 mm |
| Súly | 3.5 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Fedezze fel a Hyundai HYD-030A lombszívót, amely egy megbízható és hatékony eszköz a kerti munkákhoz! Ideális választás minden kerttulajdonosnak, aki könnyedén szeretné tisztán tartani kertjét az őszi levelek hullása idején.
A Hyundai HYD-030A lombszívó egy erőteljes eszköz, amely könnyedén megbirkózik a nagy mennyiségű levelekkel. A 3000W-os motorral és 30 literes gyűjtőzsákkal rendelkezik, így akár nagyobb területeken is könnyen és hatékonyan végezheti a munkát.
Ez a lombszívó nemcsak erős és hatékony, hanem kényelmes használatot is biztosít. Ergonomikus kialakításának köszönhetően könnyen irányítható és kezelhető, így akár hosszabb ideig is dolgozhat vele anélkül, hogy fáradtnak érezné magát.
A Hyundai HYD-030A lombszívó további előnye, hogy könnyen átalakítható lombfúvóvá is, így egyetlen eszközzel két különböző feladatot is elláthat. A kerti munkák soha nem voltak még ilyen könnyűek és hatékonyak!
Válassza a Hyundai HYD-030A lombszívót, és tegye könnyedé és gyorsá az őszi kerti munkákat!
| Terméktípus | Lombszívó |
| Motor típusa | Elektromos |
| Tápellátás típus | Hálózat |
| Funkciók | Lombszívás |
| Anyag | Műanyag, FémHálózati feszültség:230V/50Hz; |
| Teljesítmény | 3000W |
| Levegő sebesség | 270km/h |
| Levegő mennyisége | 13.2m³/perc |
| Gyűjtőzsák térfogata | 35 Liter |
| Zajszint | Lpa:83.4 dB, Lwa101.08 dB |
| Csomagolás | 440X330X265mm |
| Súly | 3.5 / 3.1 Kg |
| Csomag tartalma | 1 x lombszívó |
| Motor teljesítménye | 3000 W |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Tápfeszültség | 230 V |
| Zajszint | 101.8 dB |
| Gyűjtőkosár térfogata | 35 l |
| Tartály kapacitás | 35 l |
| Légáramlás | 13.2 m³/min |
| Légsebesség | 270 km/h |
| Akkumulátor típusa | Nincs |
| Hosszúság | 440 mm |
| Szélesség | 330 mm |
| Magasság | 265 mm |
| Súly | 3.5 kg |
