Leírás
A Hyundai HYD-250 egy megbízható és hatékony szivattyú ideális választás otthoni felhasználásra, legyen szó kutakból, víztárolókból vagy medencékből való vízszivattyúzásról.
A Hyundai HYD-250 egyszerű kivitelű, mégis megbízható membrános búvárszivattyú, melyet speciálisan otthoni házkörüli felhasználásra terveztek. A 250W teljesítményű motorral és teljes fém házzal rendelkezik, ami hosszú élettartamot és megbízható működést biztosít.
A szivattyú főbb paraméterei:
- Hálózati feszültség: 230V / 50Hz
- Teljesítmény: 250 W
- Max. víz szállítás: 20 l/perc, 1.2 m3/óra
- Max. nyomómagasság: 60 m
- Vízhőfok: 5 - 40 °C
- Csőcsatlakozó átmérő: 3/4"
- Védelmi osztály: IP68
- Kábel hossz: 10 m
- Súly: 3 kg
Paraméterek
| Hálózati feszültség | 230V / 50Hz |
| Teljesítmény | 250 W |
| Max. víz szállítás | 20 l/perc, 1.2 m3/óra |
| Max. nyomómagasság | 60 m |
| Vízhőfok | 5 - 40 °C |
| Csőcsatlakozó átmérő | 3/4" |
| Védelmi osztály | IP68 |
| Kábel hossz | 10 m |
| Súly | 3 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
A Hyundai HYD-250 egy megbízható és hatékony szivattyú ideális választás otthoni felhasználásra, legyen szó kutakból, víztárolókból vagy medencékből való vízszivattyúzásról.
A Hyundai HYD-250 egyszerű kivitelű, mégis megbízható membrános búvárszivattyú, melyet speciálisan otthoni házkörüli felhasználásra terveztek. A 250W teljesítményű motorral és teljes fém házzal rendelkezik, ami hosszú élettartamot és megbízható működést biztosít.
A szivattyú főbb paraméterei:
- Hálózati feszültség: 230V / 50Hz
- Teljesítmény: 250 W
- Max. víz szállítás: 20 l/perc, 1.2 m3/óra
- Max. nyomómagasság: 60 m
- Vízhőfok: 5 - 40 °C
- Csőcsatlakozó átmérő: 3/4"
- Védelmi osztály: IP68
- Kábel hossz: 10 m
- Súly: 3 kg
| Hálózati feszültség | 230V / 50Hz |
| Teljesítmény | 250 W |
| Max. víz szállítás | 20 l/perc, 1.2 m3/óra |
| Max. nyomómagasság | 60 m |
| Vízhőfok | 5 - 40 °C |
| Csőcsatlakozó átmérő | 3/4" |
| Védelmi osztály | IP68 |
| Kábel hossz | 10 m |
| Súly | 3 kg |
