Leírás
A KRUPS Latt`Espress One-Touch-al felszerelt cappuccino rendszerével tökéletesen kiegyensúlyozott ízű capuccino-t élvezhet, valódi és friss alapanyagokból készítve, csupán egy érintéssel. Ez a teljes automata eszpresszógép kiváló cappuccino-t vagy latté-t tud készíteni, melyet egyszerű használni az intuitív LCD kijelzőnek köszönhetően. Kompakt mérete miatt minden konyhába kiválóan illeszkedik a kapacitása korlátozása nélkül, kényelmes használatot biztosítva. A kávéfőző 260 g-os kávészem tartállyal és 1,7 l-es víztartállyal rendelkezik. Továbbá tartozik hozzá egy levehető praktikus a hűtők ajtajában tárolható tejtartály, és a KRUPS kompakt Thermoblock rendszere, mely biztosítja a tökéletes eredményt már az első csészétől.
Egyszerű kezelés az LCD kijelző segítségével
A kávé, ahogyan Ön szereti! Válassza ki a kávé erejét és hőmérsékletét valamint a víz mennyiségét.

Tökéletes tejes italok
A kitűnő tejhabosító gőzfúvókának köszönhetően tökéletes tejhab készíthető.

Tejtartály
A tartály össze van kapcsolva a gőzfúvókával, és így egyetlen mozdulat elég az ízletes cappuccino kényelmes elkészítéséhez.

Automatikus tejkör tisztítás
A tej felhabosítását követően üzenet jelenik meg a kijelzőn, ekkor elég a tartály fedelét tisztítás állásba állítani, és megnyomni a "tisztítás" gombot.
Paraméterek
| Automatikus program | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gőznyomás | 15 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Kivehető víztartály | Igen |
| Magasság | 47 cm |
| Márka | Krups |
| Mélység | 28 cm |
| Szélesség | 37 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1450 W |
| Tömeg | 8.4 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Vízkőmentesítés | Igen |
| Víztartály kapacitása | 1700 ml |
| Beépíthető | Nem |
| Kávébab tartály | Van |
| Víztartály kapacitása | 1.7 l |
| Teljesítmény | 1450 W |
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Nincs |
| Csésze előmelegítő funkció | Nincs |
| Daráló | Van |
| Vízkőmentesítő | Van |
| Automatikus tisztítás | Van |
| Kijelző | Van |
| Gőznyomás | 15 bar |
| Tömeg | 8.4 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
A KRUPS Latt`Espress One-Touch-al felszerelt cappuccino rendszerével tökéletesen kiegyensúlyozott ízű capuccino-t élvezhet, valódi és friss alapanyagokból készítve, csupán egy érintéssel. Ez a teljes automata eszpresszógép kiváló cappuccino-t vagy latté-t tud készíteni, melyet egyszerű használni az intuitív LCD kijelzőnek köszönhetően. Kompakt mérete miatt minden konyhába kiválóan illeszkedik a kapacitása korlátozása nélkül, kényelmes használatot biztosítva. A kávéfőző 260 g-os kávészem tartállyal és 1,7 l-es víztartállyal rendelkezik. Továbbá tartozik hozzá egy levehető praktikus a hűtők ajtajában tárolható tejtartály, és a KRUPS kompakt Thermoblock rendszere, mely biztosítja a tökéletes eredményt már az első csészétől.
Egyszerű kezelés az LCD kijelző segítségével
A kávé, ahogyan Ön szereti! Válassza ki a kávé erejét és hőmérsékletét valamint a víz mennyiségét.

Tökéletes tejes italok
A kitűnő tejhabosító gőzfúvókának köszönhetően tökéletes tejhab készíthető.

Tejtartály
A tartály össze van kapcsolva a gőzfúvókával, és így egyetlen mozdulat elég az ízletes cappuccino kényelmes elkészítéséhez.

Automatikus tejkör tisztítás
A tej felhabosítását követően üzenet jelenik meg a kijelzőn, ekkor elég a tartály fedelét tisztítás állásba állítani, és megnyomni a "tisztítás" gombot.
| Automatikus program | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gőznyomás | 15 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Kivehető víztartály | Igen |
| Magasság | 47 cm |
| Márka | Krups |
| Mélység | 28 cm |
| Szélesség | 37 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1450 W |
| Tömeg | 8.4 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Vízkőmentesítés | Igen |
| Víztartály kapacitása | 1700 ml |
| Beépíthető | Nem |
| Kávébab tartály | Van |
| Víztartály kapacitása | 1.7 l |
| Teljesítmény | 1450 W |
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Nincs |
| Csésze előmelegítő funkció | Nincs |
| Daráló | Van |
| Vízkőmentesítő | Van |
| Automatikus tisztítás | Van |
| Kijelző | Van |
| Gőznyomás | 15 bar |
| Tömeg | 8.4 kg |
