Leírás
Momert 1853 1,7 literes vízforraló
Kényelmes megoldás gyors vízforraláshoz, segítség a forró italok és ételek elkészítésében.
- 1,7 literes kapacitás, 360 fokban forgatható, vezeték nélküli kanna
- rejtett, saválló fűtőszál
- kivehető és elmosható szűrő
- szárazüzem elleni védelem
- automatikus kikapcsolás, ha a víz felforrt
- dupla vízszintjelző ablakkal
- be/kikapcsoló gomb
- feszültség: 220-240V~50/60Hz
- teljesítmény : 1850-2200W
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Márka | Momert |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 1.7 l |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Maximális űrtartalom | 1.7 l |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Burkolat anyaga | Műanyag |
| Vezeték nélküli kancsó | Igen |
| 360 fokban elforgatható | Igen |
| Rejtett fűtőszál | Van |
| Túlmelegedés elleni védelem | Van |
| Hőfokszabályzó | Nem |
| Vízkő szűrő | Van |
| Vízszintjelző | Van |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Momert 1853 1,7 literes vízforraló
Kényelmes megoldás gyors vízforraláshoz, segítség a forró italok és ételek elkészítésében.
- 1,7 literes kapacitás, 360 fokban forgatható, vezeték nélküli kanna
- rejtett, saválló fűtőszál
- kivehető és elmosható szűrő
- szárazüzem elleni védelem
- automatikus kikapcsolás, ha a víz felforrt
- dupla vízszintjelző ablakkal
- be/kikapcsoló gomb
- feszültség: 220-240V~50/60Hz
- teljesítmény : 1850-2200W
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Márka | Momert |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 1.7 l |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Maximális űrtartalom | 1.7 l |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Burkolat anyaga | Műanyag |
| Vezeték nélküli kancsó | Igen |
| 360 fokban elforgatható | Igen |
| Rejtett fűtőszál | Van |
| Túlmelegedés elleni védelem | Van |
| Hőfokszabályzó | Nem |
| Vízkő szűrő | Van |
| Vízszintjelző | Van |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
Hasonló termékek
Sencor SWK 1010WH Vízforraló, 1 L, 1100W, Rejtett fűtőszál, Fehér
Cikkszám: SENCORSWK1010WH
5.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SWK 1011GR Vízforraló, 1 L, 1100W, Rejtett fűtőszál, Zöld
Cikkszám: SENCORSWK1011GR
5.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SWK 1012BL Vízforraló, 1 L, 1100W, Rejtett fűtőszál, Kék
Cikkszám: SENCORSWK1012BL
5.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SWK 1013OR Vízforraló, 1 L, 1100W, Rejtett fűtőszál, Narancs
Cikkszám: SENCORSWK1013OR
5.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SWK 1014RD Vízforraló, 1 L, 1100W, Rejtett fűtőszál, Piros
Cikkszám: SENCORSWK1014RD
5.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SWK 1015VT Vízforraló, 1 L, 1100W, Rejtett fűtőszál, Lila
Cikkszám: SENCORSWK1015VT
5.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SWK 1016YL Vízforraló, 1 L, 1100W, Rejtett fűtőszál, Sárga
Cikkszám: SENCORSWK1016YL
5.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SWK 1018RS Vízforraló, 1 L, 1100W, Rejtett fűtőszál, Rózsaszín
Cikkszám: SENCORSWK1018RS
5.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
