Leírás
Momert 1856 Üveg 1.7 literes vízforraló
Kényelmes megoldás gyors vízforraláshoz, segítség a forró italok és ételek elkészítésében.
- 1,7 literes kapacitás, 360 fokban forgatható, vezeték nélküli kanna
- rejtett, rozsdamentes fűtőszál
- szárazüzem elleni védelem
- szűrő
- automatikus kikapcsolás, ha a víz felforrt
- kék LED jelzőfény
- be/kikapcsoló gomb és jelzőlámpa
- feszültség: 220-240V~50/60Hz
- teljesítmény : 1850-2200W
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Kontroll lámpa |
| Márka | Momert |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 1.7 l |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Maximális űrtartalom | 1.7 l |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Burkolat anyaga | Üveg-Műanyag |
| Vezeték nélküli kancsó | Igen |
| 360 fokban elforgatható | Igen |
| Rejtett fűtőszál | Van |
| Túlmelegedés elleni védelem | Van |
| Hőfokszabályzó | Nem |
| Vízkő szűrő | Van |
| Vízszintjelző | Van |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Momert 1856 Üveg 1.7 literes vízforraló
Kényelmes megoldás gyors vízforraláshoz, segítség a forró italok és ételek elkészítésében.
- 1,7 literes kapacitás, 360 fokban forgatható, vezeték nélküli kanna
- rejtett, rozsdamentes fűtőszál
- szárazüzem elleni védelem
- szűrő
- automatikus kikapcsolás, ha a víz felforrt
- kék LED jelzőfény
- be/kikapcsoló gomb és jelzőlámpa
- feszültség: 220-240V~50/60Hz
- teljesítmény : 1850-2200W
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Kontroll lámpa |
| Márka | Momert |
| Szín | Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 1.7 l |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Maximális űrtartalom | 1.7 l |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Burkolat anyaga | Üveg-Műanyag |
| Vezeték nélküli kancsó | Igen |
| 360 fokban elforgatható | Igen |
| Rejtett fűtőszál | Van |
| Túlmelegedés elleni védelem | Van |
| Hőfokszabályzó | Nem |
| Vízkő szűrő | Van |
| Vízszintjelző | Van |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
Hasonló termékek
Sencor SWK 1700WH Vízforraló 1.7 L, 2200 W, 360°-os STRIX középcsatlakozó, Fehér
Cikkszám: SENCORSWK1700WH
7.490 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SWK 1701BK Vízforraló 1.7 L, 2200 W, 360°-os STRIX középcsatlakozó, Fekete
Cikkszám: SENCORSWK1701BK
7.550 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SWK 1810WH Vízforraló 1,8 L, 2000 W, 360°-os középcsatlakozó, Fehér
Cikkszám: SENCORSWK1810WH
7.290 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SWK 1811GR Vízforraló 1,8 L, 2000 W, 360°-os középcsatlakozó, Zöld-fehér
Cikkszám: SENCORSWK1811GR
7.290 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SWK 1812BL Vízforraló 1,8 L, 2000 W, 360°-os középcsatlakozó, Kék-fehér
Cikkszám: SENCORSWK1812BL
7.290 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SWK 1813OR Vízforraló 1,8 L, 2000 W, 360°-os középcsatlakozó, Narancssárga-fehér
Cikkszám: SENCORSWK1813OR
7.290 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SWK 1814RD Vízforraló 1,8 L, 2000 W, 360°-os középcsatlakozó, Piros-fehér
Cikkszám: SENCORSWK1814RD
7.290 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SWK 1815VT Vízforraló 1,8 L, 2000 W, 360°-os középcsatlakozó, Lila-fehér
Cikkszám: SENCORSWK1815VT
7.290 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
