Leírás
Momert 2504 Vasaló, 2200W, Kerámia bevonatos talp, 280ml víztartály, Függőleges gőzölés, Turbógáz funkció, Öntisztító funkció, Automata kikapcsolás, Kék
- kerámiabevonatos talp
- hőfokszabályzó
- változtatható gőz: max. 25g/perc
- spriccelés funkció
- vízkőlerakódást gátló rendszer
- turbógőz funkció
- 360 fokban elforgatható zsinór
- automata biztonsági leállítás (függőleges állapotban 8 perc után, vízszintes állapotban 30mp után kikapcsol a készülék)
- víztartály kapacitása: 280ml
- tápkábel hossza: 2,1m
- Feszültség: 230V~50-60Hz
- Teljesítmény: 2200W
Paraméterek
| Állandó gőzmennyiség | 25 g/perc |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csapvízzel használható | Nem |
| Csepegésgátló funkció | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Gőzfunkció | Igen |
| Gőzlöket | 120 g/perc |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Kábel hossza | 2.1 m |
| Karcálló vasalótalp | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Magasság | 14 cm |
| Márka | Momert |
| Mélység | 29.5 cm |
| Öntisztítás | Igen |
| Szabályozható gőzmennyiség | Igen |
| Szélesség | 12 cm |
| Szín | Kék-Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Tömeg | 1.1 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Nem |
| Vasalótalp anyaga | Kerámia |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Vízkőmentesítés | Igen |
| Víztartály kapacitása | 280 ml |
| Kerámiabevonatos talp | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Változtatható gőz | max. 25g/perc |
| Spriccelés funkció | Igen |
| Vízkőlerakódást gátló rendszer | Igen |
| Turbógőz funkció | Igen |
| 360 fokban elforgatható zsinór | Igen |
| Automata biztonsági leállítás | (függőleges állapotban 8 perc után, vízszintes állapotban 30mp után kikapcsol a készülék) |
| Víztartály kapacitása | 280ml |
| Tápkábel hossza | 2,1m |
| Feszültség | 230V~50-60Hz |
| Teljesítmény | 2200W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Momert 2504 Vasaló, 2200W, Kerámia bevonatos talp, 280ml víztartály, Függőleges gőzölés, Turbógáz funkció, Öntisztító funkció, Automata kikapcsolás, Kék
- kerámiabevonatos talp
- hőfokszabályzó
- változtatható gőz: max. 25g/perc
- spriccelés funkció
- vízkőlerakódást gátló rendszer
- turbógőz funkció
- 360 fokban elforgatható zsinór
- automata biztonsági leállítás (függőleges állapotban 8 perc után, vízszintes állapotban 30mp után kikapcsol a készülék)
- víztartály kapacitása: 280ml
- tápkábel hossza: 2,1m
- Feszültség: 230V~50-60Hz
- Teljesítmény: 2200W
| Állandó gőzmennyiség | 25 g/perc |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csapvízzel használható | Nem |
| Csepegésgátló funkció | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Gőzfunkció | Igen |
| Gőzlöket | 120 g/perc |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Kábel hossza | 2.1 m |
| Karcálló vasalótalp | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Magasság | 14 cm |
| Márka | Momert |
| Mélység | 29.5 cm |
| Öntisztítás | Igen |
| Szabályozható gőzmennyiség | Igen |
| Szélesség | 12 cm |
| Szín | Kék-Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Tömeg | 1.1 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Nem |
| Vasalótalp anyaga | Kerámia |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Vízkőmentesítés | Igen |
| Víztartály kapacitása | 280 ml |
| Kerámiabevonatos talp | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Változtatható gőz | max. 25g/perc |
| Spriccelés funkció | Igen |
| Vízkőlerakódást gátló rendszer | Igen |
| Turbógőz funkció | Igen |
| 360 fokban elforgatható zsinór | Igen |
| Automata biztonsági leállítás | (függőleges állapotban 8 perc után, vízszintes állapotban 30mp után kikapcsol a készülék) |
| Víztartály kapacitása | 280ml |
| Tápkábel hossza | 2,1m |
| Feszültség | 230V~50-60Hz |
| Teljesítmény | 2200W |
Hasonló termékek
Tesla vasaló IR302BL
Cikkszám: IR302BL
9.490 Ft
Gyártó: Tesla
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Tesla vasaló IR301BL
Cikkszám: IR301BL
9.490 Ft
Gyártó: Tesla
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SSI 8441VT Vasaló, 2200W, Kerámia talp, 380ml víztartály, Függőleges gőzölés, Automata kikapcsolás, Lila
Cikkszám: SENCORSSI8441VT
10.690 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
TOO IR-104PB gőzölős vasaló, Fekete-Lila
Cikkszám: TOOIR104PB2200W
7.990 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Tesla vasaló IR300BL
Cikkszám: IR300BL
7.990 Ft
Gyártó: Tesla
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SSI 8440GR Vasaló, 2200W, Kerámia talp, 380ml víztartály, Függőleges gőzölés, Automata kikapcsolás, Zöld
Cikkszám: SENCORSSI8440GR
11.690 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Philips EasySpeed GC1742/40 Gőzölős vasaló
Cikkszám: PHIGC174240
12.989 Ft
Gyártó: Philips
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
TOO SS-101 gőzállomás, kerámia talp, 2400W, 1,8 liter víztartály, állítható gőz, folyamatos gőzkibocsátás függőleges gőzölés, lila-fehér
Cikkszám: TOOSS101
20.990 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
