Leírás
Orion OFP-2113 elektromos kandalló, 2000 W, Termosztát, Biztonsági hőkapcsoló, Független dekorációs fény-láng effektus, Fekete
Termékinformációk:
•2000 W teljesítmény
•Könnyű kezelhetőség
•Elektromos kandalló, új design
•Biztonsági hőkapcsoló
•Állítható termosztát vezérlés
Garancia: 24 hónap!
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 58 cm |
| Márka | Orion |
| Mélység | 25.5 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tömeg | 6.5 kg |
| Típus | Elektromos kandalló |
| Termosztát | Igen |
| Távirányító | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Szélesség (max.) | 470 mm |
| Magasság (max.) | 580 mm |
| Mélység (max.) | 255 mm |
| Teljesítmény | 2000 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Orion OFP-2113 elektromos kandalló, 2000 W, Termosztát, Biztonsági hőkapcsoló, Független dekorációs fény-láng effektus, Fekete
Termékinformációk:
•2000 W teljesítmény
•Könnyű kezelhetőség
•Elektromos kandalló, új design
•Biztonsági hőkapcsoló
•Állítható termosztát vezérlés
Garancia: 24 hónap!
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 58 cm |
| Márka | Orion |
| Mélység | 25.5 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tömeg | 6.5 kg |
| Típus | Elektromos kandalló |
| Termosztát | Igen |
| Távirányító | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Szélesség (max.) | 470 mm |
| Magasság (max.) | 580 mm |
| Mélység (max.) | 255 mm |
| Teljesítmény | 2000 W |
