Leírás
LEÍRÁS:
Philco PHSM 9000 konyhai robotgép a nagy 5 literes rozsdamentes acél táljában, nagyobb mennyiségű tészták, krémek készítésére is alkalmas. A Philco egyedülálló bolygóműves rendszere lehetővé teszi az alapanyagok maradéktalan feldolgozását és ezáltal minden összetevő alapos összekeverését. A bolygórendszerű működés lényege, hogy a keverőszár a saját tengelye és a hajtómű tengelye körül is forog. A billenő kar kényelmesebbé teszi a munkavégzést és könnyebbé a tartozékok cseréjét a bajonett-rendszerű tartozéknak köszönhetően. A Philco robotgépek gyártásakor nagy hangsúlyt fektet a biztonságos használatra. A felhajtható kar felső pozíciójában egy biztonsági zárt helyeztek el, a túlmelegedés elleni védelem is biztosított és csúszásmentes tapadókorong biztosítja, így a robotgép nem mozdul el használat közben.
Egyéb jellemzők:
- Fém ház és fém áttételek
- Bolygóműves keverés a tökéletes eredményhez
- 5 l-es rozsdamentes acéledény
- 6 fordulatszám fokozat + impulzus üzemmód
- Fém dagasztókar, habverő és keverő (tapadásmentes felületű kivitel)
- Felhajtható kar a kényelmesebb kiszolgáláshoz
- Edény fedél, adagoló nyílással
- Méretek (ma × sz × mé) tartozékok nélkül: 33x36x18 cm
- Tömeg (tartozékok nélkül): 7.25 kg
- Hálózati vezeték hossza: 90 cm
- Habverő
- Keverőszár
- Dagasztókar
- Húsdaráló (kolbásztöltővel + és darált keksz készítővel)
- 1.5 literes üvegmixer
- Daráló (3 dobbal)
- Gyümölcsfacsaró (lassú lényomó)
- Fém edényhez fedél
Paraméterek
| Aprító tartozék | Igen |
| Automatikus forgás | Igen |
| Bolygómozgás | Igen |
| Citrusprés kiegészítő | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Húsdaráló kiegészítő | Igen |
| Kábel hossza | 0.9 m |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Magasság | 32 cm |
| Márka | Philco |
| Mélység | 18 cm |
| Mérőedény | Igen |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 6 |
| Szélesség | 36 cm |
| Szín | Ezüst-Fehér |
| Teljesítmény | 1200 W |
| Tömeg | 8 kg |
| Űrtartalom | 5 l |
| Zajszint | 70 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Philco PHSM 9000 konyhai robotgép a nagy 5 literes rozsdamentes acél táljában, nagyobb mennyiségű tészták, krémek készítésére is alkalmas. A Philco egyedülálló bolygóműves rendszere lehetővé teszi az alapanyagok maradéktalan feldolgozását és ezáltal minden összetevő alapos összekeverését. A bolygórendszerű működés lényege, hogy a keverőszár a saját tengelye és a hajtómű tengelye körül is forog. A billenő kar kényelmesebbé teszi a munkavégzést és könnyebbé a tartozékok cseréjét a bajonett-rendszerű tartozéknak köszönhetően. A Philco robotgépek gyártásakor nagy hangsúlyt fektet a biztonságos használatra. A felhajtható kar felső pozíciójában egy biztonsági zárt helyeztek el, a túlmelegedés elleni védelem is biztosított és csúszásmentes tapadókorong biztosítja, így a robotgép nem mozdul el használat közben.
Egyéb jellemzők:
- Fém ház és fém áttételek
- Bolygóműves keverés a tökéletes eredményhez
- 5 l-es rozsdamentes acéledény
- 6 fordulatszám fokozat + impulzus üzemmód
- Fém dagasztókar, habverő és keverő (tapadásmentes felületű kivitel)
- Felhajtható kar a kényelmesebb kiszolgáláshoz
- Edény fedél, adagoló nyílással
- Méretek (ma × sz × mé) tartozékok nélkül: 33x36x18 cm
- Tömeg (tartozékok nélkül): 7.25 kg
- Hálózati vezeték hossza: 90 cm
- Habverő
- Keverőszár
- Dagasztókar
- Húsdaráló (kolbásztöltővel + és darált keksz készítővel)
- 1.5 literes üvegmixer
- Daráló (3 dobbal)
- Gyümölcsfacsaró (lassú lényomó)
- Fém edényhez fedél
| Aprító tartozék | Igen |
| Automatikus forgás | Igen |
| Bolygómozgás | Igen |
| Citrusprés kiegészítő | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Húsdaráló kiegészítő | Igen |
| Kábel hossza | 0.9 m |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Magasság | 32 cm |
| Márka | Philco |
| Mélység | 18 cm |
| Mérőedény | Igen |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 6 |
| Szélesség | 36 cm |
| Szín | Ezüst-Fehér |
| Teljesítmény | 1200 W |
| Tömeg | 8 kg |
| Űrtartalom | 5 l |
| Zajszint | 70 dB |
