Leírás
LEÍRÁS:
RAF R.5220 5,5 literes elektromos olajsütő
Élvezze a ropogós, ízletes ételek elkészítésének örömét otthonában a RAF 5,5 literes elektromos olajsütővel! Ez a kiváló minőségű, rozsdamentes acélból készült olajsütő professzionális funkciókkal rendelkezik, amelyek garantálják a tökéletes sütési eredményt minden alkalommal.
Főbb jellemzők:
Rozsdamentes acél kivitel: Tartós, elegáns és könnyen tisztítható.
Hőmérséklet-szabályozás (60°C-200°C): Pontosan beállíthatja a kívánt hőmérsékletet az optimális sütési eredmény érdekében.
Időzítő funkció (0-60 perc): Automatikus kikapcsolás a beállított idő letelte után, így elkerülhető az ételek túlsütése.
Erőteljes 2500 W teljesítmény: Gyors felmelegedés és egyenletes hőeloszlás a hatékony sütéshez.
5,5 literes kapacitás: Nagy mennyiségű étel egyszerre történő elkészítésére alkalmas.
Biztonsági funkciók: Túlmelegedés elleni védelem és csúszásmentes lábak a biztonságos használatért.
Könnyű tisztítás: Kivehető kosár és leereszthető olajtartály az egyszerű tisztításért.
Miért válassza a RAF olajsütőt?
Sokoldalú: Sült krumpli, csirkeszárnyak, fánk, rántott hús és még sok más finomság elkészítésére alkalmas.
Egyszerű használat: A hőmérséklet-szabályozó és az időzítő funkció segítségével könnyedén beállíthatja a kívánt sütési paramétereket.
Biztonságos: A beépített biztonsági funkcióknak köszönhetően nyugodtan használhatja az olajsütőt.
Könnyen tisztítható: A kivehető alkatrészeknek köszönhetően a tisztítás gyerekjáték.
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Időzítő | Igen |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Min. hőmérséklet | 60 °C |
| Szín | Szürke |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2500 W |
| Tömeg | 1.5 kg |
| Űrtartalom | 5.5 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
RAF R.5220 5,5 literes elektromos olajsütő
Élvezze a ropogós, ízletes ételek elkészítésének örömét otthonában a RAF 5,5 literes elektromos olajsütővel! Ez a kiváló minőségű, rozsdamentes acélból készült olajsütő professzionális funkciókkal rendelkezik, amelyek garantálják a tökéletes sütési eredményt minden alkalommal.
Főbb jellemzők:
Rozsdamentes acél kivitel: Tartós, elegáns és könnyen tisztítható.
Hőmérséklet-szabályozás (60°C-200°C): Pontosan beállíthatja a kívánt hőmérsékletet az optimális sütési eredmény érdekében.
Időzítő funkció (0-60 perc): Automatikus kikapcsolás a beállított idő letelte után, így elkerülhető az ételek túlsütése.
Erőteljes 2500 W teljesítmény: Gyors felmelegedés és egyenletes hőeloszlás a hatékony sütéshez.
5,5 literes kapacitás: Nagy mennyiségű étel egyszerre történő elkészítésére alkalmas.
Biztonsági funkciók: Túlmelegedés elleni védelem és csúszásmentes lábak a biztonságos használatért.
Könnyű tisztítás: Kivehető kosár és leereszthető olajtartály az egyszerű tisztításért.
Miért válassza a RAF olajsütőt?
Sokoldalú: Sült krumpli, csirkeszárnyak, fánk, rántott hús és még sok más finomság elkészítésére alkalmas.
Egyszerű használat: A hőmérséklet-szabályozó és az időzítő funkció segítségével könnyedén beállíthatja a kívánt sütési paramétereket.
Biztonságos: A beépített biztonsági funkcióknak köszönhetően nyugodtan használhatja az olajsütőt.
Könnyen tisztítható: A kivehető alkatrészeknek köszönhetően a tisztítás gyerekjáték.
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Időzítő | Igen |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Min. hőmérséklet | 60 °C |
| Szín | Szürke |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2500 W |
| Tömeg | 1.5 kg |
| Űrtartalom | 5.5 l |
