Leírás
BÁRSONYOSAN PUHA ÉS FÉNYES HAJ
Ez a nagy teljesítményű, 2200 W-os hajszárító, 3 hőmérséklet -, és 2 sebesség fokozattal rendelkezik, valamint a hideg levegő funkciónak köszönhetően a szárítás után fixálhatjuk a frizurát. A levegő kimeneti rácson található kerámia-ionos gyűrű csökkenti a haj statikus feltöltöttségét, így hajunk bársonyosan puha és fényes hatású lesz.
Teljesítmény: 2200 W
- 80 Km/h levegőfúvás a gyors hajszárításért
- Beépített ionos kerámia gyűrű a levegőkimeneti rácson: egyenletes hőmérsékletet és ionizációs hatást biztosít
- 3 hőmérséklet -, 2 sebességfokozat
- Cool Shot: külön gomb hideg levegő fúvásra
- Szűkítő fej
- A levegőemenetnél levő rács levehető, így könnyen tisztítható
- Akasztófül
Paraméterek
| AC motoros | Nem |
| Diffúzor | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Hideg levegő fokozat | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Ionizáló funkció | Igen |
| Kábel hossza | 1.8 m |
| Kerámiabetét | Igen |
| Márka | Remington |
| Összecsukható | Nem |
| Sebesség fokozatok száma | 2 |
| Szín | Fekete |
| Szűkítő | Igen |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Tömeg | 0.64 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
BÁRSONYOSAN PUHA ÉS FÉNYES HAJ
Ez a nagy teljesítményű, 2200 W-os hajszárító, 3 hőmérséklet -, és 2 sebesség fokozattal rendelkezik, valamint a hideg levegő funkciónak köszönhetően a szárítás után fixálhatjuk a frizurát. A levegő kimeneti rácson található kerámia-ionos gyűrű csökkenti a haj statikus feltöltöttségét, így hajunk bársonyosan puha és fényes hatású lesz.
Teljesítmény: 2200 W
- 80 Km/h levegőfúvás a gyors hajszárításért
- Beépített ionos kerámia gyűrű a levegőkimeneti rácson: egyenletes hőmérsékletet és ionizációs hatást biztosít
- 3 hőmérséklet -, 2 sebességfokozat
- Cool Shot: külön gomb hideg levegő fúvásra
- Szűkítő fej
- A levegőemenetnél levő rács levehető, így könnyen tisztítható
- Akasztófül
| AC motoros | Nem |
| Diffúzor | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Hideg levegő fokozat | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Ionizáló funkció | Igen |
| Kábel hossza | 1.8 m |
| Kerámiabetét | Igen |
| Márka | Remington |
| Összecsukható | Nem |
| Sebesség fokozatok száma | 2 |
| Szín | Fekete |
| Szűkítő | Igen |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Tömeg | 0.64 kg |
