Leírás
A HC5150 Remington Alpha hajvágó precíziós motorral rendelkezik, ami kétszeres vágási teljesítményt és sebességet kínál. A rozsdamentes acél pengék kíváló vágást eredményeznek. Az újratölthető akkumulátor akár 30 perc vezeték nélküli futási időt biztosít, de hálózatra csatlakoztatva is vághat, így soha nem lesz problémája a lemerüléssel. Testreszabhatja megjelenését az állítható fésűvel, mivel a termék 15 hosszúsági beállítással (1mm-42mm) rendelkezik.
Az új, integrált Pro Power motor kétszer gyorsabb* és kivételesen hatékony teljesítményt nyújt, így jelentősen több haj vágható le menetenként, a haj típusától, textúrájától, nedves vagy száraz állapotától függetlenül.
A PRO POWER sorozat hajvágói a Remington eddigi leggyorsabb és leghatékonyabb készülékei, és kiváló vágási teljesítménnyel rendelkeznek. *a Remington® korábbi termékcsaládjához képest
- Pro Power Motor
- Újgenerációs rozsdamentes acél bevonatú vágókések
- Hálózati vagy akkumulátoros üzemmód
- 30 perc vezeték nélküli használati idő
- Töltés jelző LED
- Önélező mechanizmus
- 2 vezetőfésű 15 különböző hosszúság beállítási lehetőséggel (1-42 mm)
- Tisztító kefe, olaj
Paraméterek
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Nem |
| Cserefejek száma | 2 db |
| Energiaforrás | Vezetékes és akkumulátoros működés |
| Gyorstöltés | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Hosszfokozatok | 15 |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kiegészítők | Töltő adapter |
| Kijelző | LED |
| Márka | Remington |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 42 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 0.5 mm |
| Mosható | Nem |
| Működési idő | 30 perc |
| Nedves használat | Nem |
| Olajozás szükséges | Igen |
| Önélező funkció | Igen |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Sebesség fokozatok száma | 1 |
| Szín | Fekete |
| Tartozék fésűk száma | 2 |
| Töltési idő kijelzés | LED-es |
| Töltési idő | 960 perc |
| Tömeg | 0.33 kg |
| Trimmer | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
A HC5150 Remington Alpha hajvágó precíziós motorral rendelkezik, ami kétszeres vágási teljesítményt és sebességet kínál. A rozsdamentes acél pengék kíváló vágást eredményeznek. Az újratölthető akkumulátor akár 30 perc vezeték nélküli futási időt biztosít, de hálózatra csatlakoztatva is vághat, így soha nem lesz problémája a lemerüléssel. Testreszabhatja megjelenését az állítható fésűvel, mivel a termék 15 hosszúsági beállítással (1mm-42mm) rendelkezik.
Az új, integrált Pro Power motor kétszer gyorsabb* és kivételesen hatékony teljesítményt nyújt, így jelentősen több haj vágható le menetenként, a haj típusától, textúrájától, nedves vagy száraz állapotától függetlenül.
A PRO POWER sorozat hajvágói a Remington eddigi leggyorsabb és leghatékonyabb készülékei, és kiváló vágási teljesítménnyel rendelkeznek. *a Remington® korábbi termékcsaládjához képest
- Pro Power Motor
- Újgenerációs rozsdamentes acél bevonatú vágókések
- Hálózati vagy akkumulátoros üzemmód
- 30 perc vezeték nélküli használati idő
- Töltés jelző LED
- Önélező mechanizmus
- 2 vezetőfésű 15 különböző hosszúság beállítási lehetőséggel (1-42 mm)
- Tisztító kefe, olaj
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Nem |
| Cserefejek száma | 2 db |
| Energiaforrás | Vezetékes és akkumulátoros működés |
| Gyorstöltés | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Hosszfokozatok | 15 |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kiegészítők | Töltő adapter |
| Kijelző | LED |
| Márka | Remington |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 42 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 0.5 mm |
| Mosható | Nem |
| Működési idő | 30 perc |
| Nedves használat | Nem |
| Olajozás szükséges | Igen |
| Önélező funkció | Igen |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Sebesség fokozatok száma | 1 |
| Szín | Fekete |
| Tartozék fésűk száma | 2 |
| Töltési idő kijelzés | LED-es |
| Töltési idő | 960 perc |
| Tömeg | 0.33 kg |
| Trimmer | Igen |
