Leírás
LEÍRÁS:
Készíts egyszerűen friss sülteket,legyen szó akár halból, csirkéből, zöldségekből, vagy melegszendvicsről!Kompakt méretének köszönhetően a készülék nem foglal sok helyet a konyhapulton,használata gyerekjáték, és tapadásmentes bevonatának hála a tisztítása isegyszerű.
Zsírgyűjtő tálcával felszerelt, atartozék műanyag spatulának köszönhetően pedig a sütőlapokról a kész étel gondnélkül elmozdítható a felület sérülése nélkül.
A készülék sütőlapjai egymás mellészétnyithatók, így hagyományos grillsütőként is használható.
Tulajdonságok
- 1600 W teljesítmény
- Alul-felül sütés egyidejűleg
- Tapadásmentes sütőlapok
- Könnyen tisztítható
- Sütőfelület mérete: 27 x 16.5 cm (kinyitva a duplája)
- 180°-ban szétnyitható, hagyományos sütőlapként is használható
- Peremes sütőfelület és kivehető csepptálca zsír összegyűjtéséhez
- Biztonsági kapcsoló a sütőlapok szétnyitásához
- Hideg tapintású fogantyú
- Rozsdamentes készülékház
- Túlmelegedés elleni védelem
Paraméterek
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Funkciók | Összecsukható |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Márka | Royalty Line |
| Szín | Fekete-Ezüst |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1600 W |
| Tömeg | 2 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Készíts egyszerűen friss sülteket,legyen szó akár halból, csirkéből, zöldségekből, vagy melegszendvicsről!Kompakt méretének köszönhetően a készülék nem foglal sok helyet a konyhapulton,használata gyerekjáték, és tapadásmentes bevonatának hála a tisztítása isegyszerű.
Zsírgyűjtő tálcával felszerelt, atartozék műanyag spatulának köszönhetően pedig a sütőlapokról a kész étel gondnélkül elmozdítható a felület sérülése nélkül.
A készülék sütőlapjai egymás mellészétnyithatók, így hagyományos grillsütőként is használható.
Tulajdonságok
- 1600 W teljesítmény
- Alul-felül sütés egyidejűleg
- Tapadásmentes sütőlapok
- Könnyen tisztítható
- Sütőfelület mérete: 27 x 16.5 cm (kinyitva a duplája)
- 180°-ban szétnyitható, hagyományos sütőlapként is használható
- Peremes sütőfelület és kivehető csepptálca zsír összegyűjtéséhez
- Biztonsági kapcsoló a sütőlapok szétnyitásához
- Hideg tapintású fogantyú
- Rozsdamentes készülékház
- Túlmelegedés elleni védelem
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Funkciók | Összecsukható |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Márka | Royalty Line |
| Szín | Fekete-Ezüst |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1600 W |
| Tömeg | 2 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
