Leírás
• Gazdag és krémes hab készítése másodpercek alatt
• Professzionális befejezés a latté, a cappuccino, a macchiato és a
forró csokoládé elkészítéséhez
vagy Matcha Latte
• Rozsdamentes acél habverő a lenyűgöző eredményekért
• 1100-3500 fordulat/perc optimális teljesítménye Kiváló eredményt
biztosít
• Duplafalú kialakítás
• A kialakítás biztosítja a könnyű kezelhetőséget
• Kiválóan alkalmas teljes tejhez, fehérjeporhoz, koktélokhoz és
gyümölcsitalokhoz is
• Időtlen és kompakt kialakítás
• Kapacitás 150 ml (habosítás)/300 ml (keverés)
• BPA-mentes
• Egyszerű ON/OFF gomb
• Könnyen tisztítható
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 22 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 12 cm |
| Szélesség | 14 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 500 W |
| Tömeg | 1 kg |
| Űrtartalom | 0.3 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
• Gazdag és krémes hab készítése másodpercek alatt
• Professzionális befejezés a latté, a cappuccino, a macchiato és a
forró csokoládé elkészítéséhez
vagy Matcha Latte
• Rozsdamentes acél habverő a lenyűgöző eredményekért
• 1100-3500 fordulat/perc optimális teljesítménye Kiváló eredményt
biztosít
• Duplafalú kialakítás
• A kialakítás biztosítja a könnyű kezelhetőséget
• Kiválóan alkalmas teljes tejhez, fehérjeporhoz, koktélokhoz és
gyümölcsitalokhoz is
• Időtlen és kompakt kialakítás
• Kapacitás 150 ml (habosítás)/300 ml (keverés)
• BPA-mentes
• Egyszerű ON/OFF gomb
• Könnyen tisztítható
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 22 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 12 cm |
| Szélesség | 14 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 500 W |
| Tömeg | 1 kg |
| Űrtartalom | 0.3 l |
