Leírás
A Sencor SMW 4220WH egy letisztult, mégis elegáns megjelenésű, szabadon álló mikrohullámú sütő. Az akár 700 W mikrohullámú- és 1.000 W grill teljesítményre képes készülék, amely manuális vezérlésű. A 20 literes kapacitás mellett öt különböző fokozattal lett felszerelve, továbbá elérhető a kiolvasztási funkció, valamint beépítésre került egy maximum 35 perces időzítő. A kezelése és tisztán tartása könnyen és egyszerűen elvégezhető. A forgótányér 255 mm átmérővel rendelkezik.
TÖBB KÜLÖNBÖZŐ MÓD A KÉNYELEM ÉRDEKÉBEN
Számos ételt élvezhet anélkül, hogy be kellene kapcsolnia a sütőt vagy a tűzhelyet. Természetesen tud ételt melegíteni. Az üzemmódokban megtalálható a mikrohullámú teljesítmény szabályozási lehetősége, de akár 1000 W teljesítményű grill üzemmód, kiolvasztás vagy három kombinált főzési mód is. Egyszerű felhasználói kezelést kínál két vezérlőgombbal. Ezekkel beállíthatja a melegítési időt 35 percre és a kívánt üzemmódot.
ÍZEKKEL TELI GRILLEZÉS
3 különböző, grillező és sütéssel kombinált program közül választhat. Ezek a programok a mikrohullámú melegítés és a grillezés kombinációjának köszönhetően működnek. Hús sütésére, steak készítésére, grillezésre, de különféle pirítós vagy panini sütésére is használható. A sütőbe épített fűtőelem teszi lehetővé teszi a grillezést.
AJTÓNYITÁS EGYSZERŰEN
Az ajtóra rögzített nyitó kar segítségével, egyszerűen kinyitható a Sencor mikrohullámú sütő ajtaja. Az oldalra nyíló ajtó kialakításnak köszönhetően hatékonyabban tudja használni szinte minden helyzetben. A szabadonálló kialakításnak köszönhetően a készülék elhelyezése szinte határtalan.
EGYSZERŰ KARBANTARTÁS
A mikrohullámú sütő kialakításának köszönhetően egyszerűen tisztítható. A rozsdamentes acél kivitelű ház és a zománcozott belső felület nedves ruhával tisztítható. A forgó tányért lehetősége van akár mosogatógépen akár folyó víz alatt elmosni.
ALACSONY ZAJSZINT
A Sencor mikrohullámú sütője még maximális teljesítmény melletti működés esetén is mindössze 60 dB (A) zajszinttel rendelkezik. Szinte észre se fogja venni, hogy működő a készüléket csak a beállított programok végét jelző hang figyelmezteti, hogy elkészült az étel!
BIZTONSÁG MINDENEKELŐTT
A beépített biztonsági mechanizmus és a csúszásmentes lábak garantálják a készülék biztonságos használatát. A gyermekzár funkció segítségével a működtető panel zárolható, így a készüléket nem lehet véletlenül bekapcsolni, vagy a beállításokat elállítani.
Paraméterek
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Ajtónyitás típusa | Fogantyú |
| Automatikus program | Nem |
| Forgótányér méret | 25.5 cm |
| Forró levegő keringtetés | Nem |
| Gőzprogram | Nem |
| Grill funkció | Igen |
| Grill teljesítmény | 1000 W |
| Hőlégkeverés | Nem |
| Inverter technológia | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 25.9 cm |
| Mélység | 36.4 cm |
| Mikrohullám teljesítmény | 700 W |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Szélesség | 44 cm |
| Szín | Fehér |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
| Tömeg | 11.5 kg |
| Űrtartalom | 20 l |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Termék típus | Mikrohullámú sütő grillel |
| Kivitel | Szabadon álló |
| Tápfeszültség | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Teljesítmény | 700 W mikrohullámú és 1000 W-os grill |
| Üzemi frekvencia | 2450 Mhz |
| Zajszint | 63 dB |
| Működtetés | Mechanikus |
| Belső felület | Fehér zománcozott |
| Mikrohullámú sütés teljesítményfokozat plusz grillező funkció | 5 |
| Gyors és higiénikus olvasztási funkció | Igen |
| Manuális vezérlésű készülék két működtető gomb segítségével | Igen |
| A sütő maximális űrtartalma | 20 liter |
| Ajtónyitás | a beépített fogantyúval, bal oldalra nyíló kivitel |
| Időzítő | Maximum 35 perces időzítési lehetőség |
| A forgótányér átmérője | 25.5 cm |
| Hangjelzés a program befejezésének a végén | Igen |
| Csúszásmentes talpak a stabilitás érdekében | Igen |
| Tisztítás | Gyorsan és egyszerűen karbantartható |
| Több biztonsági funkcióval ellátva | Igen |
| Tápfeszültség | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Magasság | 25,9 cm |
| Szélesség | 44 cm |
| Mélység | 36,4 cm |
| Szín | Fehér |
| Súly | 11,5 kg |
Leírás és Paraméterek
A Sencor SMW 4220WH egy letisztult, mégis elegáns megjelenésű, szabadon álló mikrohullámú sütő. Az akár 700 W mikrohullámú- és 1.000 W grill teljesítményre képes készülék, amely manuális vezérlésű. A 20 literes kapacitás mellett öt különböző fokozattal lett felszerelve, továbbá elérhető a kiolvasztási funkció, valamint beépítésre került egy maximum 35 perces időzítő. A kezelése és tisztán tartása könnyen és egyszerűen elvégezhető. A forgótányér 255 mm átmérővel rendelkezik.
TÖBB KÜLÖNBÖZŐ MÓD A KÉNYELEM ÉRDEKÉBEN
Számos ételt élvezhet anélkül, hogy be kellene kapcsolnia a sütőt vagy a tűzhelyet. Természetesen tud ételt melegíteni. Az üzemmódokban megtalálható a mikrohullámú teljesítmény szabályozási lehetősége, de akár 1000 W teljesítményű grill üzemmód, kiolvasztás vagy három kombinált főzési mód is. Egyszerű felhasználói kezelést kínál két vezérlőgombbal. Ezekkel beállíthatja a melegítési időt 35 percre és a kívánt üzemmódot.
ÍZEKKEL TELI GRILLEZÉS
3 különböző, grillező és sütéssel kombinált program közül választhat. Ezek a programok a mikrohullámú melegítés és a grillezés kombinációjának köszönhetően működnek. Hús sütésére, steak készítésére, grillezésre, de különféle pirítós vagy panini sütésére is használható. A sütőbe épített fűtőelem teszi lehetővé teszi a grillezést.
AJTÓNYITÁS EGYSZERŰEN
Az ajtóra rögzített nyitó kar segítségével, egyszerűen kinyitható a Sencor mikrohullámú sütő ajtaja. Az oldalra nyíló ajtó kialakításnak köszönhetően hatékonyabban tudja használni szinte minden helyzetben. A szabadonálló kialakításnak köszönhetően a készülék elhelyezése szinte határtalan.
EGYSZERŰ KARBANTARTÁS
A mikrohullámú sütő kialakításának köszönhetően egyszerűen tisztítható. A rozsdamentes acél kivitelű ház és a zománcozott belső felület nedves ruhával tisztítható. A forgó tányért lehetősége van akár mosogatógépen akár folyó víz alatt elmosni.
ALACSONY ZAJSZINT
A Sencor mikrohullámú sütője még maximális teljesítmény melletti működés esetén is mindössze 60 dB (A) zajszinttel rendelkezik. Szinte észre se fogja venni, hogy működő a készüléket csak a beállított programok végét jelző hang figyelmezteti, hogy elkészült az étel!
BIZTONSÁG MINDENEKELŐTT
A beépített biztonsági mechanizmus és a csúszásmentes lábak garantálják a készülék biztonságos használatát. A gyermekzár funkció segítségével a működtető panel zárolható, így a készüléket nem lehet véletlenül bekapcsolni, vagy a beállításokat elállítani.
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Ajtónyitás típusa | Fogantyú |
| Automatikus program | Nem |
| Forgótányér méret | 25.5 cm |
| Forró levegő keringtetés | Nem |
| Gőzprogram | Nem |
| Grill funkció | Igen |
| Grill teljesítmény | 1000 W |
| Hőlégkeverés | Nem |
| Inverter technológia | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Kiolvasztás | Igen |
| Magasság | 25.9 cm |
| Mélység | 36.4 cm |
| Mikrohullám teljesítmény | 700 W |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Szélesség | 44 cm |
| Szín | Fehér |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
| Tömeg | 11.5 kg |
| Űrtartalom | 20 l |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Termék típus | Mikrohullámú sütő grillel |
| Kivitel | Szabadon álló |
| Tápfeszültség | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Teljesítmény | 700 W mikrohullámú és 1000 W-os grill |
| Üzemi frekvencia | 2450 Mhz |
| Zajszint | 63 dB |
| Működtetés | Mechanikus |
| Belső felület | Fehér zománcozott |
| Mikrohullámú sütés teljesítményfokozat plusz grillező funkció | 5 |
| Gyors és higiénikus olvasztási funkció | Igen |
| Manuális vezérlésű készülék két működtető gomb segítségével | Igen |
| A sütő maximális űrtartalma | 20 liter |
| Ajtónyitás | a beépített fogantyúval, bal oldalra nyíló kivitel |
| Időzítő | Maximum 35 perces időzítési lehetőség |
| A forgótányér átmérője | 25.5 cm |
| Hangjelzés a program befejezésének a végén | Igen |
| Csúszásmentes talpak a stabilitás érdekében | Igen |
| Tisztítás | Gyorsan és egyszerűen karbantartható |
| Több biztonsági funkcióval ellátva | Igen |
| Tápfeszültség | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Magasság | 25,9 cm |
| Szélesség | 44 cm |
| Mélység | 36,4 cm |
| Szín | Fehér |
| Súly | 11,5 kg |
