Leírás
LEÍRÁS:
1300 W teljesítmény
5,5 literes rozsdamentes acéledény
3 különböző cserélhető tartozék
Bolygóműves keverési rendszer
Bajonett-rendszerű tartozékrögzítés
6 fordulatszám
Impulzus üzemmód
LED háttérvilágítás a fordulatszám szabályozóban
Felhajtható kar a kényelmesebb munkavégzéshez, tartozékok cseréjéhez
Egyszerűen tisztítható (a rozsdamentes edény mosogatógépben is elmosható)
Hálózati vezeték tároló
Csúszásmentes lábak garantálják a készülék biztonságos használatát
Több biztonsági funkcióval ellátva
Tartozékok:
• Dagasztó
• A-alakú keverőszár
• Ballon alakú habverő
• Fröccsenésgátló fedél
Technikai információk:
Feszültség és frekvencia: 220-240 V, 50/60 Hz
Teljesítmény: 1300 W
Zajszint: 80 dB
Tömeg (edénnyel és tartozékokkal együtt): 6,0 kg
Paraméterek
| Automatikus forgás | Igen |
| Bolygómozgás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Márka | Sencor |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 6 |
| Szín | Fehér |
| Teljesítmény | 1300 W |
| Tömeg | 6 kg |
| Űrtartalom | 5.5 l |
| Vezeték tároló | Igen |
| Zajszint | 80 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
1300 W teljesítmény
5,5 literes rozsdamentes acéledény
3 különböző cserélhető tartozék
Bolygóműves keverési rendszer
Bajonett-rendszerű tartozékrögzítés
6 fordulatszám
Impulzus üzemmód
LED háttérvilágítás a fordulatszám szabályozóban
Felhajtható kar a kényelmesebb munkavégzéshez, tartozékok cseréjéhez
Egyszerűen tisztítható (a rozsdamentes edény mosogatógépben is elmosható)
Hálózati vezeték tároló
Csúszásmentes lábak garantálják a készülék biztonságos használatát
Több biztonsági funkcióval ellátva
Tartozékok:
• Dagasztó
• A-alakú keverőszár
• Ballon alakú habverő
• Fröccsenésgátló fedél
Technikai információk:
Feszültség és frekvencia: 220-240 V, 50/60 Hz
Teljesítmény: 1300 W
Zajszint: 80 dB
Tömeg (edénnyel és tartozékokkal együtt): 6,0 kg
| Automatikus forgás | Igen |
| Bolygómozgás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Márka | Sencor |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 6 |
| Szín | Fehér |
| Teljesítmény | 1300 W |
| Tömeg | 6 kg |
| Űrtartalom | 5.5 l |
| Vezeték tároló | Igen |
| Zajszint | 80 dB |
Hasonló termékek
Többfunkciós állványkeverő
Erőteljes 1000 W-os motor a tökéletes eredményértNagy, 4,5 l-es rozsdamentes acél tál mindenféle tésztához (0,8 kg nehéz tészta, 2,2 l könnyű tészta)
- 4 fejlett tartozék dagasztáshoz, habveréshez
- Speciális FLEXI Beater & FLEXI whisker könnyű tésztákhoz
- Egyedi mágneses fedők a nagyobb kényelem érdekében
Keverőgép
- 1,5 l-es üvegedény
- Titán bevonatú pengék
Húsdaráló
- durva és finom őrlés kolbásztöltő tartozékokkal
- Süti készítő
