Leírás
Leírás:
Legyen szó felolvasztásról, felmelegítésről vagy főzésről, a gyors és egyszerű főzés varázsszava a mikrohullámú sütő. Nagyfrekvenciás elektromágneses hullámokkal dolgozik, ami nemcsak időt, hanem energiát is megtakarít a sütőhöz képest. Ugyanakkor a Sharp készüléke helytakarékos, kompakt és könnyen kezelhető, így tökéletes a mindennapi használatra.
Műszaki adatok:
Kapacitás: 20 liter
Mikrohullámú teljesítmény: 700W
Mikrohullámú teljesítményszintek: 6
Vezérlés típusa: Kézi
Üregvilágítás: LED
Könnyen tisztítható
Szekrény színe: Ezüst
Ajtó színe: Ezüst
Tartalmazott tartozékok: Forgótányér
Paraméterek
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Ajtónyitás típusa | Fogantyú |
| Forgótányér méret | 24.5 cm |
| Grill funkció | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 27.4 cm |
| Márka | Sharp |
| Mélység | 32.9 cm |
| Mikrohullám teljesítmény | 700 W |
| Szélesség | 45 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 6 |
| Tömeg | 10.5 kg |
| Űrtartalom | 20 l |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Kialakítás Szabadonálló | |
| Sütő bevonata Rozsdamentes acél | |
| Űrtartalom 20 liter | |
| Inverteres mikrohullámú sütő Nem | |
| Vezérlés Mechanikus | |
| Szín Fekete | |
| Funkciók | |
| Grill funkció Nincs | |
| Crisp funkció Nincs | |
| Kiolvasztás funkció Van | |
| Hőlégkeverés Nincs | |
| Késleltetett indítás Nincs | |
| Teljesítmény | |
| Mikrohullám teljesítmény 700 W | |
| Teljesítmény fokozatok száma 6 | |
| Méretek | |
| Szélesség 455 mm | |
| Magasság 274 mm | |
| Mélység 329 mm | |
| Tömeg 10.5 kg | |
| Forgótányér átmérője 24.5 cm | |
| További tulajdonságok | |
| Kijelző Nincs | |
| Forgótányér nélküli Nem |
Leírás és Paraméterek
Leírás:
Legyen szó felolvasztásról, felmelegítésről vagy főzésről, a gyors és egyszerű főzés varázsszava a mikrohullámú sütő. Nagyfrekvenciás elektromágneses hullámokkal dolgozik, ami nemcsak időt, hanem energiát is megtakarít a sütőhöz képest. Ugyanakkor a Sharp készüléke helytakarékos, kompakt és könnyen kezelhető, így tökéletes a mindennapi használatra.
Műszaki adatok:
Kapacitás: 20 liter
Mikrohullámú teljesítmény: 700W
Mikrohullámú teljesítményszintek: 6
Vezérlés típusa: Kézi
Üregvilágítás: LED
Könnyen tisztítható
Szekrény színe: Ezüst
Ajtó színe: Ezüst
Tartalmazott tartozékok: Forgótányér
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Ajtónyitás típusa | Fogantyú |
| Forgótányér méret | 24.5 cm |
| Grill funkció | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 27.4 cm |
| Márka | Sharp |
| Mélység | 32.9 cm |
| Mikrohullám teljesítmény | 700 W |
| Szélesség | 45 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 6 |
| Tömeg | 10.5 kg |
| Űrtartalom | 20 l |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Kialakítás Szabadonálló | |
| Sütő bevonata Rozsdamentes acél | |
| Űrtartalom 20 liter | |
| Inverteres mikrohullámú sütő Nem | |
| Vezérlés Mechanikus | |
| Szín Fekete | |
| Funkciók | |
| Grill funkció Nincs | |
| Crisp funkció Nincs | |
| Kiolvasztás funkció Van | |
| Hőlégkeverés Nincs | |
| Késleltetett indítás Nincs | |
| Teljesítmény | |
| Mikrohullám teljesítmény 700 W | |
| Teljesítmény fokozatok száma 6 | |
| Méretek | |
| Szélesség 455 mm | |
| Magasság 274 mm | |
| Mélység 329 mm | |
| Tömeg 10.5 kg | |
| Forgótányér átmérője 24.5 cm | |
| További tulajdonságok | |
| Kijelző Nincs | |
| Forgótányér nélküli Nem |
