Leírás
LEÍRÁS:
Típus: Automata
Kávéfőző típusa: Eszpresszó kávéfőző
Páratlan minőségű kávéra vágysz kedvező áron? Ebben az esetben az elegáns Szarvasi Unipress kávéfőzője kétségtelenül jó választás! Használata könnyű, tökéletes működése hosszú évekig garantált.
A Szarvasi Unipress egy presszó kávéfőző, amely 2-6 adag dupla kávé egyidejű elkészítésére alkalmas.
A kávét 3,5 bar üzemi nyomáson készíti el.
Tartozik hozzá: szűrőtartó az őrölt kávéhoz, 2 db szűrő a 2 ill. 6 adag kávé betöltéséhez, biztonsági hőkioldó, hőkorlátozó, túlnyomás kialakulását megelőző biztonsági szelep, csúszásmentes talp, hőálló burkolat és erős törési ellenállású, hőálló (boroszilikát) üveg kávékiöntő.
Méretek:
Szélesség:
20 cm
Magasság:
32 cm
Mélység:
19 cm
Tömeg:
2.30 kg
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Automatikus program | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gőznyomás | 3 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Kivehető víztartály | Igen |
| Magasság | 32 cm |
| Mélység | 19 cm |
| Szélesség | 20 cm |
| Szín | Kék |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Tömeg | 2.3 kg |
| Víztartály kapacitása | 600 ml |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Típus: Automata
Kávéfőző típusa: Eszpresszó kávéfőző
Páratlan minőségű kávéra vágysz kedvező áron? Ebben az esetben az elegáns Szarvasi Unipress kávéfőzője kétségtelenül jó választás! Használata könnyű, tökéletes működése hosszú évekig garantált.
A Szarvasi Unipress egy presszó kávéfőző, amely 2-6 adag dupla kávé egyidejű elkészítésére alkalmas.
A kávét 3,5 bar üzemi nyomáson készíti el.
Tartozik hozzá: szűrőtartó az őrölt kávéhoz, 2 db szűrő a 2 ill. 6 adag kávé betöltéséhez, biztonsági hőkioldó, hőkorlátozó, túlnyomás kialakulását megelőző biztonsági szelep, csúszásmentes talp, hőálló burkolat és erős törési ellenállású, hőálló (boroszilikát) üveg kávékiöntő.
Méretek:
Szélesség:
20 cm
Magasság:
32 cm
Mélység:
19 cm
Tömeg:
2.30 kg
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Automatikus program | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gőznyomás | 3 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Kivehető víztartály | Igen |
| Magasság | 32 cm |
| Mélység | 19 cm |
| Szélesség | 20 cm |
| Szín | Kék |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Tömeg | 2.3 kg |
| Víztartály kapacitása | 600 ml |
