Leírás
LEÍRÁS:
Kamera:
Előlapi kamera felbontás
20 MP
Hátlapi kamera felbontás
108 MP
Hátlapi kamerák mennyisége
3 db
Hátlapi kamerák
108MP/2MP/2MP
Kijelző:
Kijelző méret
6,67 "
Képátló
16,94 cm
Kijelző felbontás
1080x2400
Kijelző típus
AMOLED
Processzor
CPU típus
Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55)
Magok száma
8 db
Technikai paraméterek:
Operációs rendszer
Android 14
Operatív memória (RAM)
8 GB
Belső memória
256 GB
Memóriakártya bővítés
MicroSDXC
SIM foglalatok száma
2 db
SIM kártya mérete
nanoSIM
Akkumulátor
Kapacitás
5500 mAh
Csatlakozó(k)
Jack 3,5mm
Igen
USB csatlakozó
Type C
Hálózat
4G (LTE)
Igen
Hálózat
3G (UMTS)
Igen
WiFi
802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth
5.3
Frekvencia
GPS
Igen
Fizikai jellemzők:
Csepp, fröccsenő víz ellen védett
Igen
Porálló
Igen
Nemzetközi védelmi (IP) kód
IP54
Alap szín:
Fekete
Érzékelők:
Giroszkóp
Igen
Gyorsulásmérő
Igen
Iránytű
Igen
Ujjlenyomat olvasó
Igen
Közelségérzékelő
Igen
Paraméterek
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth verzió | V5.3 |
| Csatlakozók | 3.5 Jack |
| Dual SIM | Igen |
| Funkciók | Cseppálló |
| Kamerák száma | 3 db |
| Kapcsolódás | WIFI |
| Kijelző felbontása | 2400 x 1080 pixel |
| Kijelző típusa | AMOLED |
| Márka | Xiaomi |
| Memóriakártya típusa | micro SDXC |
| Operációs rendszer | Android |
| Processzor típusa | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Processzormagok száma | 8 magos |
| RAM | 8 GB |
| SIM kártya mérete | Nano-SIM (4FF) |
| Vezeték nélküli | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Kamera:
Előlapi kamera felbontás
20 MP
Hátlapi kamera felbontás
108 MP
Hátlapi kamerák mennyisége
3 db
Hátlapi kamerák
108MP/2MP/2MP
Kijelző:
Kijelző méret
6,67 "
Képátló
16,94 cm
Kijelző felbontás
1080x2400
Kijelző típus
AMOLED
Processzor
CPU típus
Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55)
Magok száma
8 db
Technikai paraméterek:
Operációs rendszer
Android 14
Operatív memória (RAM)
8 GB
Belső memória
256 GB
Memóriakártya bővítés
MicroSDXC
SIM foglalatok száma
2 db
SIM kártya mérete
nanoSIM
Akkumulátor
Kapacitás
5500 mAh
Csatlakozó(k)
Jack 3,5mm
Igen
USB csatlakozó
Type C
Hálózat
4G (LTE)
Igen
Hálózat
3G (UMTS)
Igen
WiFi
802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth
5.3
Frekvencia
GPS
Igen
Fizikai jellemzők:
Csepp, fröccsenő víz ellen védett
Igen
Porálló
Igen
Nemzetközi védelmi (IP) kód
IP54
Alap szín:
Fekete
Érzékelők:
Giroszkóp
Igen
Gyorsulásmérő
Igen
Iránytű
Igen
Ujjlenyomat olvasó
Igen
Közelségérzékelő
Igen
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth verzió | V5.3 |
| Csatlakozók | 3.5 Jack |
| Dual SIM | Igen |
| Funkciók | Cseppálló |
| Kamerák száma | 3 db |
| Kapcsolódás | WIFI |
| Kijelző felbontása | 2400 x 1080 pixel |
| Kijelző típusa | AMOLED |
| Márka | Xiaomi |
| Memóriakártya típusa | micro SDXC |
| Operációs rendszer | Android |
| Processzor típusa | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Processzormagok száma | 8 magos |
| RAM | 8 GB |
| SIM kártya mérete | Nano-SIM (4FF) |
| Vezeték nélküli | Igen |
