Leírás
Zurrichberg ZBP/7604 3 az 1-ben 800W Inox Botmixer Szett
Főbb jellemzők
- 3 az 1-ben
- Nemesacél ház és szár
- Könnyű tisztítás a levehető turmixbotnak köszönhetően
Műszaki leírás:
- Hálózati feszültség: 220 – 240V / 50 – 60 Hz
- Teljesítmény: 800W
- Sebesség szám: 2 (1 + turbó)
A csomag tartalma:
- 1db x botmixer
- 1db x aprító tál
- 1db x mixerkehely
- 1db x habverő
- 1db x 700ml keverőedény
Paraméterek
| Aprító tartozék | Igen |
| Csomag tartalma | 1db botmixer, 1db aprító tál, 1db mixerkehely, 1db habverő, 1db 700 ml keverőedény |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Márka | Zurrichberg |
| Mérőedény | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 2 |
| Szín | Fekete-Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Tömeg | 1 kg |
| Turbo gomb | Igen |
| Vezeték nélküli | Nem |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Zurrichberg ZBP/7604 3 az 1-ben 800W Inox Botmixer Szett
Főbb jellemzők
- 3 az 1-ben
- Nemesacél ház és szár
- Könnyű tisztítás a levehető turmixbotnak köszönhetően
Műszaki leírás:
- Hálózati feszültség: 220 – 240V / 50 – 60 Hz
- Teljesítmény: 800W
- Sebesség szám: 2 (1 + turbó)
A csomag tartalma:
- 1db x botmixer
- 1db x aprító tál
- 1db x mixerkehely
- 1db x habverő
- 1db x 700ml keverőedény
| Aprító tartozék | Igen |
| Csomag tartalma | 1db botmixer, 1db aprító tál, 1db mixerkehely, 1db habverő, 1db 700 ml keverőedény |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Márka | Zurrichberg |
| Mérőedény | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 2 |
| Szín | Fekete-Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Tömeg | 1 kg |
| Turbo gomb | Igen |
| Vezeték nélküli | Nem |
Hasonló termékek
Berlinger Haus BH/9564 Sahara collection 6 részes botmixer szett krém színű
Cikkszám: BH9564
17.150 Ft
Gyártó: Berlinger Haus
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SHB 4461GR-EUE3 Botmixer szett, 1000W, 500- és 700ml-es edényekkel, Zöld
Cikkszám: SENCORSHB4461GREUE3
19.550 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SHB 4462BL-EUE3 Botmixer szett, 1000W, 500- és 700ml-es edényekkel, Kék
Cikkszám: SENCORSHB4462BLEUE3
19.550 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SHB 4463OR-EUE3 Botmixer szett, 1000W, 500- és 700ml-es edényekkel, Narancssárga
Cikkszám: SENCORSHB4463OREUE3
19.550 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SHB 4465VT-EUE3 Botmixer szett, 1000W, 500- és 700ml-es edényekkel, Lila
Cikkszám: SENCORSHB4465VTEUE3
19.550 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SHB 4466YL-EUE3 Botmixer szett, 1000W, 500- és 700ml-es edényekkel, Citromsárga
Cikkszám: SENCORSHB4466YLEUE3
19.550 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SHB 4467TQ-EUE3 Botmixer szett, 1000W, 500- és 700ml-es edényekkel, Türkiz
Cikkszám: SENCORSHB4467TQEUE3
19.550 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SHB 4468RS-EUE3 Botmixer szett, 1000W, 500- és 700ml-es edényekkel, Rózsaszín
Cikkszám: SENCORSHB4468RSEUE3
19.550 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
