Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| Bevonat anyaga | Kerámia |
| Felmelegedési idő | 60 másodperc |
| Hajsütővas átmérője | 38 mm |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 10 |
| Ionizáló funkció | Nem |
| Kábel hossza | 1.8 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | BaByliss |
| Max. hőmérséklet | 180 °C |
| Min. hőmérséklet | 110 °C |
| Nedves használat | Nem |
| Szín | Fekete |
| Teljesítmény | 90 W |
| Tömeg | 0.53 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| Bevonat anyaga | Kerámia |
| Felmelegedési idő | 60 másodperc |
| Hajsütővas átmérője | 38 mm |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 10 |
| Ionizáló funkció | Nem |
| Kábel hossza | 1.8 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | BaByliss |
| Max. hőmérséklet | 180 °C |
| Min. hőmérséklet | 110 °C |
| Nedves használat | Nem |
| Szín | Fekete |
| Teljesítmény | 90 W |
| Tömeg | 0.53 kg |
Hasonló termékek
BaByliss C325E Sublim Touch hajsütővas, 25mm, Kerámia bevonat, Fekete
Cikkszám: BABYC325E
16.990 Ft
Gyártó: BaByliss
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
BaByliss C332E Sublim Touch hajsütővas, 32 mm, Kerámia bevonat, Fekete
Cikkszám: BABYC332E
16.990 Ft
Gyártó: BaByliss
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Remington CI9132 PROluxe Hajsütővas, Grip-Tech bevonat, OPTIheat, 210 C°, 10 hőfok, PRO+ funkció, 32 mm, Arany
Cikkszám: REMCI9132
16.990 Ft
Gyártó: Remington
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
BaByliss C319E Sublim touch hajsütővas, 19 mm, Kerámia bevonat, Fekete
Cikkszám: BABYC319E
17.990 Ft
Gyártó: BaByliss
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Remington Ci95 Kúpvas, 210°C, LED kijelző, Kerámia bevonat, Fekete
Cikkszám: REMCI95
17.990 Ft
Gyártó: Remington
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Remington CI 96 W1 Silk Kúpvas
Cikkszám: REMCI96W1
15.990 Ft
Gyártó: Remington
Előrendelhető
Várható szállítás: 2026. május 04.
BaByliss C449E Advanced kerámia hajsütőpálca, 10mm, LED kijelzővel, Rosegold
Cikkszám: BABYC449E
19.990 Ft
Gyártó: BaByliss
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Remington Pro CI5519 Hajsütővas, 8 hőmérséklet, 19 mm, max. 210 °C, Szürke/Ezüst
Cikkszám: REMCI5519
19.990 Ft
Gyártó: Remington
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
