Leírás
Göndör loknik, gyorsan, hatékonyan
Készíts el szoros, határozott loknikat a Remington Pro Spiral Curl 19 mm-es hajsütővassal. Ha valaha is álmodoztál szoros, határozott fürtökről, akkor ez a hajsütővas segíthet a vágyott megjelenés kialakításában.
Kerámia – titán bevonat: extra védelem a hajnak
A kerámia-titán bevonatnak köszönhetően sima és fényes megjelenésű hajat kreálhatsz, miközben a bevonat négyszer erősebb* védelmet biztosít a szabványos kerámia bevonathoz képest.
Ionos – turmalin bevonat: bársonyos, fényes haj
Az ionos turmalin technológia és az antisztatikus, illetve sima csúszási képességek kombinációja eddig elképzelhetetlenül könnyűvé teszi a hajformázást, és eközben az eljárás a hajat gyengéden kezelve megőrzi annak fényes és egészséges megjelenését.
Extrák
30 másodperces felfűtési idővel nyolc különböző hőmérséklet fokozat áll a rendelkezésedre, így könnyen megtalálhatod a hajad típusához pontosan megfelelő beállítást. Ezáltal lehetőséged nyílik azt a lehető legalacsonyabb hőmérsékletet használnod, amely még elegendő a kívánt frizura és tartás eléréséhez - így biztosítva a hajad tip-top kondíciójának megőrzését.
- Titán-kerámia bevonat
Négyszeres védelem titán bevonattal:*
-- anti-sztatikus
-- kerámia
-- turmalin-ionos
- speciális finomra csiszolással kialakított felület
- 19 mm átmérőjű kialakítás a göndör loknik kialakításához
- - Változtatható hőmérséklet beállítási lehetőség: 140 - 210°C
- 8 hőmérséklet beállítási lehetőség
- Félperces, gyors felmelegedés
- Működést jelző LED
- Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
- A sütővas vége hideg marad
- Körbeforgó vezeték
- Biztonsági támasz
- Automatikus feszültségilleszkedés
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia-Turmalin |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Feszültség állítás | Automatikus |
| Hajsütővas átmérője | 19 mm |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 8 |
| Ionizáló funkció | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | Remington |
| Max. hőmérséklet | 210 °C |
| Min. hőmérséklet | 140 °C |
| Nedves használat | Nem |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 240 Volt |
| Teljesítmény | 32 W |
| Tömeg | 0.33 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Göndör loknik, gyorsan, hatékonyan
Készíts el szoros, határozott loknikat a Remington Pro Spiral Curl 19 mm-es hajsütővassal. Ha valaha is álmodoztál szoros, határozott fürtökről, akkor ez a hajsütővas segíthet a vágyott megjelenés kialakításában.
Kerámia – titán bevonat: extra védelem a hajnak
A kerámia-titán bevonatnak köszönhetően sima és fényes megjelenésű hajat kreálhatsz, miközben a bevonat négyszer erősebb* védelmet biztosít a szabványos kerámia bevonathoz képest.
Ionos – turmalin bevonat: bársonyos, fényes haj
Az ionos turmalin technológia és az antisztatikus, illetve sima csúszási képességek kombinációja eddig elképzelhetetlenül könnyűvé teszi a hajformázást, és eközben az eljárás a hajat gyengéden kezelve megőrzi annak fényes és egészséges megjelenését.
Extrák
30 másodperces felfűtési idővel nyolc különböző hőmérséklet fokozat áll a rendelkezésedre, így könnyen megtalálhatod a hajad típusához pontosan megfelelő beállítást. Ezáltal lehetőséged nyílik azt a lehető legalacsonyabb hőmérsékletet használnod, amely még elegendő a kívánt frizura és tartás eléréséhez - így biztosítva a hajad tip-top kondíciójának megőrzését.
- Titán-kerámia bevonat
Négyszeres védelem titán bevonattal:*
-- anti-sztatikus
-- kerámia
-- turmalin-ionos
- speciális finomra csiszolással kialakított felület
- 19 mm átmérőjű kialakítás a göndör loknik kialakításához
- - Változtatható hőmérséklet beállítási lehetőség: 140 - 210°C
- 8 hőmérséklet beállítási lehetőség
- Félperces, gyors felmelegedés
- Működést jelző LED
- Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
- A sütővas vége hideg marad
- Körbeforgó vezeték
- Biztonsági támasz
- Automatikus feszültségilleszkedés
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia-Turmalin |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Feszültség állítás | Automatikus |
| Hajsütővas átmérője | 19 mm |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 8 |
| Ionizáló funkció | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | Remington |
| Max. hőmérséklet | 210 °C |
| Min. hőmérséklet | 140 °C |
| Nedves használat | Nem |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 240 Volt |
| Teljesítmény | 32 W |
| Tömeg | 0.33 kg |
