Leírás
Extra védelem a hajnak: kerámia + turmalin bevonat
Élvezd ki a lehetőséget, és a négyszeres védelmi rendszerrel ellátott kreppelővel végezd úgy a frizurád formázását, hogy közben a hajadnak is gondját viseled, a készülék az antisztatikus kerámia-turmalin bevonatnak köszönhetően sima csúszást tesz lehetővé. Segítségével egyenletes a hőelosztás és kevesebb lesz a gubanc, így tökéletes eredményt, és minden szempontból fényesebb és egészségesebb megjelenésű hajat biztosít számodra.
Prémium jellemzők
A széles lapok egy menetben több haj befogását teszik lehetővé - ami azt jelenti, hogy rövidebb idő szükséges a formázáshoz, és kevesebbszer kell megismételni a műveletet ugyanazon a tincsen. A kreppelő alig 30 másodperces felfűtési idejének köszönhetően pillanatok alatt elkészülhetsz a partira! A hőmérséklet változtató tárcsa segítségével a hajadhoz ideális hőmérsékletet is kiválaszthatod, mi több, a kreppelő hőálló alátéttel és 60 perces automatikus kikapcsolási funkcióval is rendelkezik.
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia-Turmalin |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Használat | Háztartási |
| Hőálló táska | Igen |
| Ionizáló funkció | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | Remington |
| Max. hőmérséklet | 220 °C |
| Min. hőmérséklet | 150 °C |
| Nedves használat | Nem |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 60 W |
| Tömeg | 0.43 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Extra védelem a hajnak: kerámia + turmalin bevonat
Élvezd ki a lehetőséget, és a négyszeres védelmi rendszerrel ellátott kreppelővel végezd úgy a frizurád formázását, hogy közben a hajadnak is gondját viseled, a készülék az antisztatikus kerámia-turmalin bevonatnak köszönhetően sima csúszást tesz lehetővé. Segítségével egyenletes a hőelosztás és kevesebb lesz a gubanc, így tökéletes eredményt, és minden szempontból fényesebb és egészségesebb megjelenésű hajat biztosít számodra.
Prémium jellemzők
A széles lapok egy menetben több haj befogását teszik lehetővé - ami azt jelenti, hogy rövidebb idő szükséges a formázáshoz, és kevesebbszer kell megismételni a műveletet ugyanazon a tincsen. A kreppelő alig 30 másodperces felfűtési idejének köszönhetően pillanatok alatt elkészülhetsz a partira! A hőmérséklet változtató tárcsa segítségével a hajadhoz ideális hőmérsékletet is kiválaszthatod, mi több, a kreppelő hőálló alátéttel és 60 perces automatikus kikapcsolási funkcióval is rendelkezik.
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia-Turmalin |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Használat | Háztartási |
| Hőálló táska | Igen |
| Ionizáló funkció | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | Remington |
| Max. hőmérséklet | 220 °C |
| Min. hőmérséklet | 150 °C |
| Nedves használat | Nem |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 60 W |
| Tömeg | 0.43 kg |
